Wkłucie


1 głosy
Puncture
Oceń film
5.00

Wkłucie - fabułaFabuła filmu "Wkłucie"Film "Wkłucie" to thriller psychologiczny w reżyserii Davida Cronenberga. Głównymi bohaterami są Max i Anna, którzy są małżeństwem. Max jest lekarzem, a Anna jest psychoterapeutką.

Max i AnnaMax i Anna są szczęśliwym małżeństwem, które mieszka w pięknym domu. Ich życie wydaje się idealne, ale wkrótce okazuje się, że w ich małżeństwie dzieje się coś niepokojącego. Max zaczyna mieć dziwne sny, a Anna zaczyna mieć dziwne halucynacje.

Dziwne sny i halucynacjeMax i Anna zaczynają odkrywać, że ich dziwne sny i halucynacje są związane z tajemniczym lekarzem, który nazywa się Dr. B. Dr. B. wykonuje dziwne procedury na swoich pacjentach, które mają na celu wywołanie u nich dziwnych stanów świadomości.

Tajemniczy lekarzMax i Anna postanawiają odkryć, co tak naprawdę dzieje się w gabinecie Dr. B. i jakie są jego intencje. Wkrótce odkrywają, że Dr. B. wykonuje procedurę, która polega na wkłuciu igły w mózg pacjenta, aby wywołać u niego dziwne stany świadomości.

Walka o przetrwanieMax i Anna postanawiają powstrzymać Dr. B. i jego procedury. Zaczynają walczyć o swoje życie i przetrwanie. Muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, aby ocalić siebie i innych pacjentów od dziwnych procedur Dr. B. Czy im się to uda?
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wkłucie obsada
Wkłucie
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: Adam Kassen, Mark Kassen
Scenariusz: Chris Lopata
Produkcja: USA
Premiera: 21 kwietnia 2011 (świat)

Wkłucie - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Wkłucie - Opinie

5 + 2 =

Wkłucie - polecane w tej kategorii

Wkłucie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne