Szef - fabułaFabuła filmu "Szef"Film "Szef" to komedia romantyczna w reżyserii Roberta Luketica. Głównymi bohaterami są Nick (Adam Sandler) i Jessica (Jennifer Aniston).

Nick i JessicaNick jest szefem firmy, która zajmuje się produkcją filmów. Jest bardzo zapracowany i nie ma czasu na życie osobiste. Jessica jest jego asystentką, która jest zakochana w Nicku, ale on nie zwraca na nią uwagi.

Zakazany romansKiedy Nick i Jessica wyjeżdżają na wycieczkę służbową, zaczynają się między nimi pojawiać uczucia. Jednak oboje wiedzą, że ich związek jest zabroniony, ponieważ Nick jest jej szefem.

KonfliktKonflikt między Nickiem a Jessicą narasta, gdy okazuje się, że ich wycieczka służbowa jest w rzeczywistości próbą pozyskania nowego klienta. Jessica jest zła, że Nick wykorzystał ją do swoich celów.

RozwiązanieNick i Jessica muszą znaleźć sposób, aby pogodzić swoje różnice i zbudować trwały związek. W końcu udaje im się to i zakochują się w sobie. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Nick i Jessica są razem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Szef obsada
Szef
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 115 min.
Reżyseria: Jon Favreau
Scenariusz: Jon Favreau
Produkcja: USA
Premiera: 25 lipca 2014 (Polska)
7 marca 2014 (świat)

Szef - gdzie obejrzeć

8 zł
za film
Oglądaj
od 8 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 9,99 zł
za film
Oglądaj
9 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Szef - Opinie

7 + 2 =

Szef - polecane w tej kategorii

Szef - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne