Fot: lev radin / Shutterstock.com

Ed Mackenzie

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowy bohater serialu „Wielkie kłamstewka”, grany przez Adama Scotta. Mąż Madeline Mackenzie, ojciec Chloe Mackenzie. Zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Pracuje z domu, co pozwala mu aktywnie uczestniczyć w wychowaniu swojej córki oraz pasierbicy, a także gotować obiady dla całej rodziny. Zapewnia Madeline poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Sam ma wrażenie, że nie wystarcza swojej żonie, która traktuje związek z nim jako namiastkę poprzedniego małżeństwa. Lubi aktywnie spędzać czas, ponieważ sport pozwala mu na rozładowanie kumulujących się w nim emocji. Gdy zostanie wyprowadzony z równowagi, jego spokój przemienia się w furię lub chłodny dystans.


WYGLĄD


Ed jest szczupłym, wysportowanym brunetem średniego wzrostu. Ubiera się swobodnie, nie przywiązując większej uwagi do stroju. Przeważnie łączy koszule z podkoszulkami i jeansami. W pierwszym sezonie nosi brodę, której pozbywa się w sezonie drugim. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Ed usiłuje być wsparciem dla swojej żony, Madeline Mackenzie, która znajduje się w centrum różnych konfliktów. Jest jednak sfrustrowany jej ciągłym wspominaniem byłego męża, Nathana Carlsona, a także jej zazdrością o jego nową żonę, Bonnie Carlson. Z tego powodu sam wdaje się w spór z Nathanem. Bonnie wychodzi z propozycją wspólnej kolacji dla czwórki bohaterów, która ma pogodzić obie pary. Ed zamierza przyjąć rolę rozjemcy w trakcie spotkania. Gdy jednak do niego dochodzi, wieczór kończy się kolejną awanturą. 


Sezon 2


Ed przypadkowo podsłuchuje rozmowę Madeline i jej córki Abigail, z której dowiaduje się o zdradzie żony. Po wyjściu na jaw przeszłego romansu małżonkowie tkwią w martwym punkcie. Madeline desperacko usiłuje ratować ich związek, jednak Ed nie potrafi wybaczyć żonie, jednocześnie nie podejmując decyzji o porzuceniu jej. Godzi się na psychoterapię i udział w warsztatach dla par, jednak te pomysły nie zbliżają bohaterów do siebie. Ed nawiązuje bliższy kontakt z inną kobietą, która również została zdradzona. Ostatecznie nie korzysta z własnej okazji do popełnienia zdrady. Decyduje się dać kolejną szansę Madeline, a ich nowy start pieczętuje odnowieniem przysięgi małżeńskiej. 


Dochodzi do eskalacji konfliktu między Edem i Nathanem. W trakcie imprezy urodzinowej Amabelli przepychanki słowne przeradzają się w długo zapowiadaną bójkę. 


 

Pełna biografia »

Ed Mackenzie - powiązania postaci

Ed Mackenzie
Fot: lev radin / Shutterstock.com
Aktor: Adam Scott
Profesja: projektant stron internetowych
Córki: Chloe Mackenzie

Ed Mackenzie - Opinie

1 + 10 =

Wielkie kłamstewka - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne