Fot: lev radin / Shutterstock.com

Wielkie kłamstewka


30 głosy
Big Little Lies
Oceń film
4.60

Ed Mackenzie

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowy bohater serialu „Wielkie kłamstewka”, grany przez Adama Scotta. Mąż Madeline Mackenzie, ojciec Chloe Mackenzie. Zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Pracuje z domu, co pozwala mu aktywnie uczestniczyć w wychowaniu swojej córki oraz pasierbicy, a także gotować obiady dla całej rodziny. Zapewnia Madeline poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Sam ma wrażenie, że nie wystarcza swojej żonie, która traktuje związek z nim jako namiastkę poprzedniego małżeństwa. Lubi aktywnie spędzać czas, ponieważ sport pozwala mu na rozładowanie kumulujących się w nim emocji. Gdy zostanie wyprowadzony z równowagi, jego spokój przemienia się w furię lub chłodny dystans.


WYGLĄD


Ed jest szczupłym, wysportowanym brunetem średniego wzrostu. Ubiera się swobodnie, nie przywiązując większej uwagi do stroju. Przeważnie łączy koszule z podkoszulkami i jeansami. W pierwszym sezonie nosi brodę, której pozbywa się w sezonie drugim. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Ed usiłuje być wsparciem dla swojej żony, Madeline Mackenzie, która znajduje się w centrum różnych konfliktów. Jest jednak sfrustrowany jej ciągłym wspominaniem byłego męża, Nathana Carlsona, a także jej zazdrością o jego nową żonę, Bonnie Carlson. Z tego powodu sam wdaje się w spór z Nathanem. Bonnie wychodzi z propozycją wspólnej kolacji dla czwórki bohaterów, która ma pogodzić obie pary. Ed zamierza przyjąć rolę rozjemcy w trakcie spotkania. Gdy jednak do niego dochodzi, wieczór kończy się kolejną awanturą. 


Sezon 2


Ed przypadkowo podsłuchuje rozmowę Madeline i jej córki Abigail, z której dowiaduje się o zdradzie żony. Po wyjściu na jaw przeszłego romansu małżonkowie tkwią w martwym punkcie. Madeline desperacko usiłuje ratować ich związek, jednak Ed nie potrafi wybaczyć żonie, jednocześnie nie podejmując decyzji o porzuceniu jej. Godzi się na psychoterapię i udział w warsztatach dla par, jednak te pomysły nie zbliżają bohaterów do siebie. Ed nawiązuje bliższy kontakt z inną kobietą, która również została zdradzona. Ostatecznie nie korzysta z własnej okazji do popełnienia zdrady. Decyduje się dać kolejną szansę Madeline, a ich nowy start pieczętuje odnowieniem przysięgi małżeńskiej. 


Dochodzi do eskalacji konfliktu między Edem i Nathanem. W trakcie imprezy urodzinowej Amabelli przepychanki słowne przeradzają się w długo zapowiadaną bójkę. 


 


Foto: lev radin / Shutterstock.com

Pełna biografia »

Ed Mackenzie - powiązania postaci

Ed Mackenzie
Aktor: Adam Scott
Córki: Chloe Mackenzie

Ed Mackenzie - Opinie

10 + 2 =

Wielkie kłamstewka - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne