Maczeta zabija


2 głosy
Machete Kills
Oceń film
4.00

Maczeta zabija - fabułaFabuła filmu "Maczeta zabija"Film "Maczeta zabija" to klasyczny western z Johnem Waynem w roli głównej. Akcja filmu rozgrywa się w latach 70. XX wieku w stanie Arizona. Głównym bohaterem jest John Bernard Books, który jest byłym żołnierzem.

John Bernard BooksJohn Bernard Books jest byłym żołnierzem, który po powrocie z wojny zamieszkuje małe miasteczko w Arizonie. Jest to człowiek spokojny i sprawiedliwy, który nie lubi przemocy. Jego spokój zostaje jednak zakłócony, gdy do miasteczka przybywa gang złożony z trzech braci.

Gang braciGang braci to trzech młodych mężczyzn, którzy przybywają do miasteczka w celu zdobycia fortuny. Szybko okazuje się, że są to ludzie bezwzględni i okrutni, którzy nie cofną się przed niczym, by osiągnąć swój cel.

KonfrontacjaJohn Bernard Books postanawia stawić czoła gangowi braci i walczyć o sprawiedliwość. W tym celu wykorzystuje swoją maczetę, która staje się jego narzędziem do walki z przestępcami. W końcu udaje mu się pokonać gang i ocalić miasteczko.

MoraleFilm "Maczeta zabija" ukazuje, że czasami trzeba stanąć w obronie sprawiedliwości i walczyć o to, co słuszne. Pokazuje również, że czasami trzeba sięgnąć po niekonwencjonalne metody, by osiągnąć swój cel. Film jest również przestrogą przed bezwzględnymi przestępcami, którzy nie cofną się przed niczym, by osiągnąć swoje cele.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Maczeta zabija obsada
Maczeta zabija
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sensacyjny, Komedia
Czas trwania: 103 min.
Reżyseria: Robert Rodriguez
Scenariusz: Kyle Ward
Produkcja: USA, Rosja
Premiera: 8 października 2013 (Polska)
19 września 2013 (świat)

Maczeta zabija - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Maczeta zabija - Opinie

3 + 6 =
Twoj srtary , 2021-02-06 14:30:00
KOKS Odpowiedz

Maczeta zabija - polecane w tej kategorii

Maczeta zabija - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne