Prawdziwa historia Kota w Butach


3 głosy
La Véritable histoire du Chat Botté
Oceń film
4.00

Prawdziwa historia Kota w Butach - fabułaFabuła bajki "Prawdziwa historia Kota w Butach"Kot w Butach to bajka o młodym chłopcu o imieniu Piotruś, który mieszkał z dziadkiem w ubogiej wiosce. Piotruś był bardzo ubogi i nie miał nic oprócz swojego kota, który nosił buty. Pewnego dnia Piotruś spotkał starca, który obiecał mu trzy życzenia. Piotruś postanowił wykorzystać swoje życzenia, aby zmienić swoje życie.

Piotruś i jego kotPiotruś i jego kot wyruszyli w podróż, aby zdobyć bogactwo. Podczas podróży spotkali wielu ludzi, którzy pomogli im w ich przygodzie. Wśród nich była królowa, która zaprosiła ich do swojego pałacu. Tam Piotruś i jego kot spotkali królewskiego maga, który obdarował ich magicznymi butami.

Magiczne butyMagiczne buty pozwoliły Piotrusiowi i jego kotu podróżować po całym świecie. Podczas swojej podróży spotkali wielu ludzi, którzy pomogli im w ich przygodzie. Wśród nich była królowa, która zaprosiła ich do swojego pałacu. Tam Piotruś i jego kot spotkali królewskiego maga, który obdarował ich magicznymi butami.

ZakończeniePiotruś i jego kot wykorzystali swoje magiczne buty, aby zdobyć bogactwo i sławę. Po powrocie do domu Piotruś i jego kot zostali bohaterami wioski. Piotruś mógł wreszcie spełnić swoje marzenia i żyć w dostatku.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Prawdziwa historia Kota w Butach obsada
Prawdziwa historia Kota w Butach
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 78 min.
Reżyseria: Macha Makeïeff, Jérôme Deschamps, Pascal Hérold
Scenariusz: Macha Makeïeff, Jérôme Deschamps, Pascal Hérold
Produkcja: Francja
Premiera: 31 lipca 2009 (Polska)
1 kwietnia 2009 (świat)

Prawdziwa historia Kota w Butach - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Prawdziwa historia Kota w Butach - Opinie

10 + 5 =

Prawdziwa historia Kota w Butach - polecane w tej kategorii

Prawdziwa historia Kota w Butach - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne