Wrota zaświatów


2 głosy
Pay the Ghost
Oceń film
4.00

Wrota zaświatów - fabułaFabuła filmu "Wrota zaświatów"Film "Wrota zaświatów" to opowieść o przygodach dwójki przyjaciół, którzy odkrywają tajemniczy portal do innego świata. Głównymi bohaterami są Jack i Sarah, dwoje nastolatków, którzy mieszkają w małym miasteczku.

Odkrycie portaluJack i Sarah odkrywają portal, który prowadzi do innego świata. Przez portal przechodzą do świata, w którym wszystko jest możliwe. W tym świecie spotykają postać o imieniu Kain, który jest władcą tego świata. Kain wyjaśnia im, że portal jest jedynym sposobem na powrót do ich własnego świata.

Walka z KainemJack i Sarah muszą walczyć z Kainem, aby odzyskać portal. Kain ma wielką moc i jest w stanie zniszczyć portal, jeśli Jack i Sarah nie pokonają go w walce. Jack i Sarah muszą zebrać wszystkie swoje siły, aby pokonać Kaina i odzyskać portal.

Powrót do domuPo pokonaniu Kaina Jack i Sarah odzyskują portal i wracają do swojego świata. Kiedy wracają, odkrywają, że ich miasteczko zostało zaatakowane przez siły Kaina. Jack i Sarah muszą zebrać wszystkie swoje siły, aby pokonać Kaina i ocalić swoje miasteczko.

ZakończenieJack i Sarah pokonują Kaina i ocalają swoje miasteczko. Kiedy wszystko się uspokaja, Jack i Sarah zamykają portal, aby zapobiec dalszym atakom. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Jack i Sarah wracają do swojego świata i żyją długo i szczęśliwie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wrota zaświatów obsada
Wrota zaświatów
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 94 min.
Reżyseria: Uli Edel
Scenariusz: Dan Kay
Produkcja: Kanada
Premiera: 16 września 2015 (świat)

Wrota zaświatów - gdzie obejrzeć

od 11 zł
za film
Oglądaj
13 zł
za film
Film dostępny o 2 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Wrota zaświatów - Opinie

4 + 6 =

Wrota zaświatów - polecane w tej kategorii

Wrota zaświatów - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne