Auta 2 - fabuła



Auta 2



Auta 2 to kontynuacja przygód znanych z pierwszej części bajki. Tym razem głównymi bohaterami są Lightning McQueen oraz Tow Mater.

Lightning McQueen



Lightning McQueen to złoty samochód wyścigowy, który w pierwszej części bajki zdobył sławę i uznanie. W tej części jego przygody są jeszcze bardziej ekscytujące. Lightning McQueen wyrusza do Japonii, aby wziąć udział w prestiżowym wyścigu.

Tow Mater



Tow Mater to zabawny samochód ciężarowy, który jest najlepszym przyjacielem Lightnina McQueena. Tow Mater towarzyszy Lightningowi w jego podróży do Japonii. Razem przeżywają wiele przygód i przyjaźnią się jeszcze bardziej.

Inne postacie



W tej części bajki pojawiają się także nowe postacie. Są to między innymi: Shu Todoroki, japoński wyścigowiec, który jest głównym rywalem Lightnina McQueena, oraz Francesco Bernoulli, włoski wyścigowiec, który również staje do wyścigu.

Zakończenie



Lightning McQueen i Tow Mater wyruszają w podróż, aby stawić czoła wyzwaniom i zdobyć zwycięstwo. W końcu Lightning McQueen zdobywa zwycięstwo i zostaje uznany za najlepszego wyścigowca na świecie. Tow Mater i Lightning McQueen wracają do domu, gdzie czekają na nich ich przyjaciele.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Auta 2 obsada
Auta 2
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 102 min.
Reżyseria: Brad Lewis, John Lasseter
Scenariusz: Ben Queen
Produkcja: USA
Premiera: 29 czerwca 2011 (Polska)
18 czerwca 2011 (świat)

Auta 2 - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj
od 9,90 zł
za film
Oglądaj
od 14,99 zł
za film
Oglądaj
28,99 zł
w abonamencie
Oglądaj

Auta 2 - Opinie

6 + 9 =

Auta 2 - polecane w tej kategorii

Auta 2 - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne