Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Mark Thatcher

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowy bohater serialu „The Crown”, grany przez Freddiego Foxa. Syn Margaret i Denisa Thatcherów, brat bliźniak Carol Thatcher. Jest ulubieńcem swojej matki, do której jest bardzo przywiązany. Jego pewność siebie sprawia, że zachowuje się bardzo arogancko. Nie ma w zwyczaju przyznawać się do swoich błędów ani dziękować za udzieloną mu pomoc. 


WYGLĄD


Mark jest wysokim i szczupłym mężczyzną o rudych włosach i niebieskich oczach. Ma piegi. Ubiera się zgodnie z modą panującą w latach 80. w Wielkiej Brytanii. 


BIOGRAFIA


Sezon 4


W 1982 roku Mark Thatcher bierze udział w rajdzie samochodowym Paryż-Dakar. Wraz ze swoim zespołem przejeżdża Francję i Algierię, gdzie meldują się w punkcie kontrolnym. Kontakt z nimi urywa się, gdy docierają na Saharę i zbaczają z kursu. Do misji ratunkowej włączone zostają samoloty, helikoptery oraz ciężarówki, które przeszukują ogromny pustynny teren. Rodzina Marka odchodzi od zmysłów, próbując zorganizować pomoc z Londynu. Denis Thatcher decyduje się na lot do Afryki, aby usprawnić poszukiwania. 


Mark i jego zespół zostają odnalezieni przez załogę algierskiego samolotu. Bohater wspólnie z ojcem wraca do Londynu. Po powrocie do domu utrzymuje, że nigdy się nie zgubił. Zamiast tego chwali się swojej matce własnymi osiągnięciami. 


 

Pełna biografia »

Mark Thatcher - powiązania postaci

Mark Thatcher
Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Freddie Fox
Ojciec: Denis Thatcher
Matka: Margaret Thatcher

Mark Thatcher - Opinie

1 + 2 =

The Crown - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne