Snajper


3 głosy
American Sniper
Oceń film
4.67

Snajper - fabułaFabuła filmu "Snajper"Film "Snajper" to opowieść o Chrisie Kyle, legendarnym snajperze, który w czasie wojny w Iraku zdobył największą liczbę zabójstw. Jego historia jest opowiedziana z perspektywy jego żony, Taya, która wspiera go w czasie jego służby.

Chris KyleChris Kyle jest weteranem wojny w Iraku, który został uznany za najskuteczniejszego snajpera w historii amerykańskiej armii. Jego zadaniem jest zabijanie wrogów, którzy zagrażają żołnierzom amerykańskim. Chris jest bardzo dobry w swoim zawodzie, ale jego wojenna przeszłość ma wpływ na jego życie po powrocie do domu.

Taya KyleTaya Kyle jest żoną Chrisa i wspiera go w czasie jego służby. Jest silną kobietą, która wspiera go w trudnych chwilach. Pomaga mu radzić sobie z traumą wojenną i wspiera go w powrocie do domu.

ZakończenieFilm kończy się wzruszającym zakończeniem, w którym Chris i Taya spotykają się na plaży. Chris wyznaje Taya, że jest dumny z tego, co zrobił, i że jest gotowy na nowe życie. Film kończy się sceną, w której Chris i Taya wspólnie spacerują po plaży.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Snajper obsada
Snajper
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Biograficzny, Wojenny
Czas trwania: 127 min.
Reżyseria: Clint Eastwood
Scenariusz: Jason Hall
Produkcja: USA
Premiera: 20 lutego 2015 (Polska)
11 listopada 2014 (świat)

Snajper - gdzie obejrzeć

11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Snajper - Opinie

8 + 3 =

Snajper - polecane w tej kategorii

Snajper - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne