Perwersyjna siostra


0 głosy
Nurse 3D
Oceń film
0.00

Perwersyjna siostra - fabułaFabuła filmu "Perwersyjna siostra"Film "Perwersyjna siostra" to komedia obyczajowa, która opowiada o dwóch siostrach - Mandy i Lizzie. Mandy jest starsza i bardziej doświadczona w życiu, natomiast Lizzie jest młodsza i bardziej naiwna.

Mandy i LizzieMandy jest zazdrosna o swoją młodszą siostrę, ponieważ wszyscy w rodzinie traktują ją jak dziecko. Lizzie jest z kolei zazdrosna o swoją starszą siostrę, ponieważ wszyscy w rodzinie traktują ją jak dorosłą. Obie siostry są bardzo zazdrosne o siebie nawzajem.

Zakazany romansMandy i Lizzie poznają dwóch mężczyzn - Kevina i Toma. Obaj mężczyźni są bardzo przystojni i obie siostry są zauroczone. Mandy i Kevin zaczynają się spotykać, ale ich związek jest zakazany, ponieważ Kevin jest starszy od Mandy. Lizzie i Tom również zaczynają się spotykać, ale ich związek jest również zakazany, ponieważ Tom jest starszy od Lizzie.

Konflikt między siostramiKonflikt między siostrami narasta, ponieważ obie są zazdrosne o swoje związki. Mandy i Lizzie zaczynają się kłócić i wyzywać. W końcu Mandy i Lizzie zdają sobie sprawę, że ich związki są zakazane i postanawiają się rozstać z Kevinem i Tomem.

Happy endMandy i Lizzie zaczynają dostrzegać, jak ważna jest ich siostrzana więź. Postanawiają zapomnieć o swoich zakazanych związkach i skupić się na sobie. W końcu siostry odnajdują szczęście i zaczynają doceniać swoją siostrzaną miłość.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Perwersyjna siostra obsada
Perwersyjna siostra
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 84 min.
Reżyseria: Douglas Aarniokoski
Scenariusz: David Loughery, Douglas Aarniokoski
Produkcja: USA
Premiera: 28 września 2013 (świat)

Perwersyjna siostra - gdzie obejrzeć

od 3,40 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Dostępna opcja: Taniej dzięki BLIK
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Perwersyjna siostra - Opinie

1 + 1 =

Perwersyjna siostra - polecane w tej kategorii

Perwersyjna siostra - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne