Wenecja - fabułaFabuła filmu "Wenecja"Film "Wenecja" to opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy postanawiają wybrać się do Wenecji. Głównymi bohaterami są Anna i Marco. Anna jest studentką, która wybiera się do Wenecji, aby odnaleźć swoją przeszłość. Marco jest młodym artystą, który wybiera się do Wenecji, aby odnaleźć swoją przyszłość.

Anna i Marco w WenecjiAnna i Marco wybierają się do Wenecji, aby odnaleźć swoje przeszłe i przyszłe życie. Podczas swojej podróży spotykają wielu interesujących ludzi, którzy mają wpływ na ich życie. Jedną z postaci, którą spotykają jest stary przyjaciel Anny, który pomaga jej odkryć jej przeszłość. Marco spotyka również swojego przyjaciela, który pomaga mu odkryć jego przyszłość.

ZakończenieAnna i Marco odkrywają swoje przeszłe i przyszłe życie w Wenecji. Anna odkrywa, że jej przeszłość jest bardziej skomplikowana, niż sądziła. Marco odkrywa, że jego przyszłość jest pełna możliwości. Anna i Marco postanawiają pozostać w Wenecji i zacząć nowe życie. Film kończy się sceną, w której Anna i Marco spacerują po weneckich ulicach, trzymając się za ręce.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wenecja obsada
Wenecja
Kategoria: Filmy
Gatunek: Obyczajowy, Dramat
Czas trwania: 115 min.
Reżyseria: Jan Jakub Kolski
Scenariusz: Jan Jakub Kolski
Produkcja: Polska
Premiera: 11 czerwca 2010 (Polska)
11 czerwca 2010 (świat)

Wenecja - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj

Wenecja - Opinie

5 + 10 =

Wenecja - polecane w tej kategorii

Wenecja - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne