Wyścig śmierci


0 głosy
Death Racers
Oceń film
0.00

Wyścig śmierci - fabułaFabuła filmu "Wyścig śmierci"Film "Wyścig śmierci" to opowieść o grupie ludzi, którzy zostają wciągnięci w niebezpieczny wyścig samochodowy. Wszystko zaczyna się, gdy główny bohater, John Tanner, zostaje zmuszony do udziału w wyścigu. Jego przeciwnikiem jest główny antagonist, wpływowy przestępca, który chce wykorzystać wyścig do swoich własnych celów.

John TannerJohn Tanner to były policjant, który został zmuszony do udziału w wyścigu. Jego celem jest pokonanie przeciwników i wygranie wyścigu. Musi również stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, które czekają na niego na trasie.

PrzeciwnicyJohn Tanner staje do wyścigu z grupą przeciwników, wśród których są: Calita, była dziewczyna Johna, która chce się zemścić; Markham, wpływowy przestępca, który chce wykorzystać wyścig do swoich własnych celów; oraz grupa innych przestępców, którzy chcą wygrać wyścig i uzyskać nagrodę.

Przebieg wyściguWyścig rozpoczyna się w Los Angeles i biegnie przez całe Stany Zjednoczone. Uczestnicy muszą stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, takim jak wybuchy, pościgi policji i inne przeszkody. Na trasie pojawiają się również nieoczekiwane zwroty akcji, które wpływają na przebieg wyścigu.

ZakończenieW finale wyścigu John Tanner pokonuje swoich przeciwników i wygrywa. Jego zwycięstwo oznacza, że przestępcy nie osiągną swoich celów. John odzyskuje również swoją dziewczynę, Calitę, i wspólnie z nią wraca do domu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wyścig śmierci obsada
Wyścig śmierci
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror, Sensacyjny
Czas trwania: 88 min.
Reżyseria: Roy Knyrim
Scenariusz: Roy Knyrim, Andrew Helm, Patrick Tantalo
Produkcja: USA
Premiera: 23 września 2008 (świat)

Wyścig śmierci - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Wyścig śmierci - Opinie

7 + 10 =

Wyścig śmierci - polecane w tej kategorii

Wyścig śmierci - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne