Call Girl


0 głosy
Call Girl
Oceń film
0.00

Call Girl - fabułaFabuła filmu "Call Girl"Film "Call Girl" to opowieść o młodej dziewczynie, Iris, która zostaje wciągnięta w świat prostytucji. Wszystko zaczyna się od spotkania z mężczyzną o imieniu Jens, który oferuje jej pracę jako dziewczyna do towarzystwa. Iris zgadza się i zaczyna pracować jako call girl.

Postać IrisIris jest młodą dziewczyną, która szuka pracy, aby utrzymać siebie i swoją rodzinę. Jest inteligentna i ambitna, ale jej sytuacja finansowa jest trudna. Gdy spotyka Jensa, postanawia wykorzystać okazję i zaczyna pracować jako call girl.

Postać JensaJens jest mężczyzną, który oferuje Iris pracę jako call girl. Jest złym człowiekiem, który wykorzystuje młode dziewczyny, aby zarobić pieniądze. Jest złośliwy i okrutny, ale jednocześnie jest bardzo przebiegły i inteligentny.

Postać SonjiSonja jest starszą kobietą, która pracuje jako call girl od wielu lat. Jest doświadczona i wie, jak radzić sobie w tej branży. Postanawia pomóc Iris i nauczyć ją, jak przetrwać w świecie prostytucji.

ZakończenieIris zaczyna zdawać sobie sprawę, że życie jako call girl nie jest takie, jak sobie wyobrażała. Postanawia zakończyć swoją przygodę i wrócić do normalnego życia. Pomaga jej w tym Sonja, która wspiera ją i daje jej nadzieję na lepsze jutro.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Call Girl obsada
Call Girl
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 140 min.
Reżyseria: Mikael Marcimain
Scenariusz: Marietta von Hausswolff von Baumgarten
Produkcja: Finlandia, Norwegia, Irlandia, Szwecja
Premiera: 29 listopada 2013 (Polska)
7 września 2012 (świat)

Call Girl - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Dostępna opcja: Taniej dzięki BLIK
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Call Girl - Opinie

10 + 6 =

Call Girl - polecane w tej kategorii

Call Girl - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne