Jego dzielnica


0 głosy
Un p'tit gars de Ménilmontant
Oceń film
0.00

Jego dzielnica - fabułaJego dzielnicaFilm "Jego dzielnica" to historia młodego chłopaka, który wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoje miejsce w świecie. Jego imię to Dax, a jego dzielnica to South Central Los Angeles.

Dax i jego przyjacieleDax ma wielu przyjaciół, którzy wspierają go w jego podróży. Są to: jego najlepszy przyjaciel, Marcus, który jest jego największym wsparciem; jego dziewczyna, Tasha, która jest jego najlepszą przyjaciółką; oraz jego starszy brat, który jest jego mentorem.

Przeciwności losuDax musi stawić czoła wielu przeciwnościom losu, aby odnaleźć swoje miejsce w świecie. Musi zmierzyć się z przemocą, która jest powszechna w jego dzielnicy, oraz z przestępczością, która jest na porządku dziennym. Musi również zmierzyć się z wyzwaniami, jakie stawia mu jego rodzina i przyjaciele.

Walka o przetrwanieDax musi walczyć o przetrwanie w swojej dzielnicy. Musi zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, aby odnaleźć swoje miejsce w świecie. Musi zmierzyć się z przemocą, która jest powszechna w jego dzielnicy, oraz z przestępczością, która jest na porządku dziennym.

Zmiana na lepszeDax musi zmienić swoją dzielnicę na lepsze. Musi zmienić swoje otoczenie, aby móc odnaleźć swoje miejsce w świecie. Musi walczyć o swoje marzenia i o swoją przyszłość. Musi walczyć o swoją dzielnicę, aby móc odnaleźć swoje miejsce w świecie.

Film "Jego dzielnica" to historia o odwadze, determinacji i walce o przetrwanie. To historia o młodym chłopaku, który wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoje miejsce w świecie. To historia o tym, jak można zmienić swoje otoczenie na lepsze.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Jego dzielnica obsada
Jego dzielnica
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Kryminał, Sensacyjny
Czas trwania: 88 min.
Reżyseria: Alain Minier
Scenariusz: Alain Minier
Produkcja: Francja
Premiera: 20 marca 2013 (świat)

Jego dzielnica - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj
za darmo
Oglądaj
za darmo
Film dostępny za darmo dla zarejestrowanych użytkowników
Oglądaj

Jego dzielnica - Opinie

3 + 1 =

Jego dzielnica - polecane w tej kategorii

Jego dzielnica - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne