Za jakie grzechy


2 głosy
New in town
Oceń film
4.50

Za jakie grzechy - fabułaFabuła filmu "Za jakie grzechy"Film "Za jakie grzechy" to historia o dwóch przyjaciółkach, które wyruszają w podróż, aby odnaleźć swoje miejsce w świecie. Głównymi bohaterkami są Maria i Sofia.

Maria i SofiaMaria jest młodą kobietą, która wychowywała się w biednej rodzinie. Jest bardzo ambitna i ma wielkie marzenia. Sofia jest zamożną dziewczyną, która wychowała się w bogatej rodzinie. Jest bardzo zaradna i ma wielkie plany na przyszłość.

PodróżMaria i Sofia postanawiają wyruszyć w podróż, aby odnaleźć swoje miejsce w świecie. Podczas podróży spotykają wielu ludzi, którzy mają wpływ na ich życie. Przeżywają wiele przygód i przechodzą przez wiele trudnych sytuacji.

Konfrontacja z przeszłościąPodczas podróży Maria i Sofia muszą stawić czoła swojej przeszłości. Muszą zmierzyć się z własnymi grzechami i odpowiedzieć sobie na pytanie: "Za jakie grzechy ponosimy konsekwencje?".

ZakończeniePodczas swojej podróży Maria i Sofia odkrywają, że ich przeszłość nie jest tak ważna, jak ich przyszłość. Uświadamiają sobie, że ich grzechy nie są tak ważne, jak ich marzenia. Dzięki tej podróży odnajdują swoje miejsce w świecie i zaczynają nowe życie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Za jakie grzechy obsada
Za jakie grzechy
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Jonas Elmer
Scenariusz: C. Jay Cox, Ken Rance
Produkcja: USA
Premiera: 24 kwietnia 2009 (Polska)
29 stycznia 2009 (świat)

Za jakie grzechy - gdzie obejrzeć

30 zł
w pakiecie
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
od 9,99 zł
w abonamencie
Oglądaj
od 4,90 zł
za film
Oglądaj
od 9,99 zł
za film
Oglądaj
od 29 zł
w pakiecie
Oglądaj

Za jakie grzechy - Opinie

8 + 6 =

Za jakie grzechy - polecane w tej kategorii

Za jakie grzechy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne