Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Dupek

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowy bohater serialu „Fleabag”, grany przez Bena Aldridge’a. Jest egzaltowany, często zadaje pozornie filozoficzne, a w rzeczywistości niezwykle konwencjonalne pytania. Uwielbia znajdować się w centrum uwagi. Jeździ na motorze. 


WYGLĄD


Bohater jest wysokim, szczupłym brunetem. Ma lekko kręcone włosy i zarost. Nosi skórzaną kurtkę, która współgra z jego wizerunkiem motocyklisty. Swoim atrakcyjnym wyglądem wzbudza zainteresowanie wielu kobiet. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Mężczyznę łączy z Fleabag relacja seksualna, której intensywność wzrasta w chwili, gdy główna bohaterka pozwala mu na spełnienie jego fantazji erotycznych. Bohaterowie przypadkowo spotykają się w sklepie. Postanawiają spędzić kolejny wieczór razem. Ich relacja urywa się, gdy Fleabag na powrót wiąże się ze swoim byłym chłopakiem, Harrym


Po licznych perypetiach miłosnych główna bohaterka odnawia kontakt z Dupkiem i zaprasza go na rodzinny lunch odbywający się w rocznicę śmierci jej matki. Mężczyzna wywiera spore wrażenie na rodzinie Fleabag, a w szczególności na jej matce chrzestnej, która zaprasza go na wystawę poświęconą jej życiu seksualnemu. Bohater przyjmuje zaproszenie. 


W dniu wystawy informuje Fleabag, że zakochał się w innej kobiecie. Planuje zakończyć swoje romanse, dlatego zrywa relację z główną bohaterką. 


Sezon 2


W drugim sezonie Dupek pojawia się jedynie we wspomnieniu Fleabag. Główna bohaterka przypomina sobie sytuację, w której odmówiła mu powrotu do ich relacji seksualnej.


 

Pełna biografia »

Dupek - powiązania postaci

Dupek
Fot: DFree / Shutterstock.com
Aktor: Ben Aldridge

Dupek - Opinie

1 + 9 =

Współczesna dziewczyna - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne