Fot: lev radin / Shutterstock.com

Wielkie kłamstewka


30 głosy
Big Little Lies
Oceń film
4.60

Ziggy Chapman

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowy bohater serialu „Wielkie kłamstewka”, grany przez Iaina Armitage’a. Syn Jane Chapman. Jest jedynakiem, samotnie wychowywanym przez matkę. Nigdy nie poznał swojego biologicznego ojca. Wraz z Jane Chapman przeprowadza się do Monterey na chwilę przed rozpoczęciem roku szkolnego. Chodzi do szkoły podstawowej Otter Bay. Sprawia wrażenie ekscentrycznego dziecka. Jego milczenie często wywołuje u innych niepokój. Niekiedy w nocy lunatykuje, co potrafi przestraszyć jego matkę. 


WYGLĄD


Ziggy ma niebieskie oczy i kasztanowe włosy, które zapuszcza w drugim sezonie. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Ziggy Chapman rozpoczyna pierwszą klasę w szkole podstawowej Otter Bay. Podczas dnia integracyjnego chłopiec zostaje oskarżony o skrzywdzenie Amabelli Klein. Sam zaprzecza stawianym mu zarzutom. Od tej pory Ziggy nie może uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez matkę Amabelli. Nie dostaje zaproszenia na imprezę urodzinową poszkodowanej dziewczynki. Chłopiec przeżywa, że oskarżenia wpływają na jego sytuację w klasie. Chloe Mackenzie i Skye Carlson próbują pogodzić Ziggy’ego i Amabellę. W ramach przeprosin chłopiec całuję Amabellę, co przysparza mu jeszcze więcej kłopotów. W szkole pojawia się petycja o zawieszenie Ziggy’ego w prawach ucznia. Niektórzy z rodziców zabraniają ich dzieciom bawić się z chłopcem. Ostatecznie okazuje się, kto jest prawdziwym dręczycielem Amabelli. 


Jednocześnie Ziggy próbuje dowiedzieć się od swojej matki, Jane Chapman, kto jest jego biologicznym ojcem. 


Sezon 2


Ziggy rozpoczyna drugą klasę. W szkole dowiaduje się od Chloe, która podsłuchała rozmowę swojej matki, kto jest jego biologicznym ojcem. Jane, nie mogąc już ukrywać prawdy przez synem, informuje go, że został spłodzony w wyniku gwałtu. Rozmawiają także o jego dwóch przyrodnich braciach. Trzech chłopców, zachęcanych przez obie matki, próbuje stworzyć braterską relację. Ziggy poznaje również swoją babcię, która zabiega o kontakt z nim, jednak matce chłopca nie podoba się ta relacja.


 


Foto: lev radin / Shutterstock.com

Pełna biografia »

Ziggy Chapman - powiązania postaci

Ziggy Chapman
Aktor: Iain Armitage
Matka: Jane Chapman

Ziggy Chapman - Opinie

8 + 1 =

Wielkie kłamstewka - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne