Fot: lev radin / Shutterstock.com

Ziggy Chapman

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowy bohater serialu „Wielkie kłamstewka”, grany przez Iaina Armitage’a. Syn Jane Chapman. Jest jedynakiem, samotnie wychowywanym przez matkę. Nigdy nie poznał swojego biologicznego ojca. Wraz z Jane Chapman przeprowadza się do Monterey na chwilę przed rozpoczęciem roku szkolnego. Chodzi do szkoły podstawowej Otter Bay. Sprawia wrażenie ekscentrycznego dziecka. Jego milczenie często wywołuje u innych niepokój. Niekiedy w nocy lunatykuje, co potrafi przestraszyć jego matkę. 


WYGLĄD


Ziggy ma niebieskie oczy i kasztanowe włosy, które zapuszcza w drugim sezonie. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Ziggy Chapman rozpoczyna pierwszą klasę w szkole podstawowej Otter Bay. Podczas dnia integracyjnego chłopiec zostaje oskarżony o skrzywdzenie Amabelli Klein. Sam zaprzecza stawianym mu zarzutom. Od tej pory Ziggy nie może uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez matkę Amabelli. Nie dostaje zaproszenia na imprezę urodzinową poszkodowanej dziewczynki. Chłopiec przeżywa, że oskarżenia wpływają na jego sytuację w klasie. Chloe Mackenzie i Skye Carlson próbują pogodzić Ziggy’ego i Amabellę. W ramach przeprosin chłopiec całuję Amabellę, co przysparza mu jeszcze więcej kłopotów. W szkole pojawia się petycja o zawieszenie Ziggy’ego w prawach ucznia. Niektórzy z rodziców zabraniają ich dzieciom bawić się z chłopcem. Ostatecznie okazuje się, kto jest prawdziwym dręczycielem Amabelli. 


Jednocześnie Ziggy próbuje dowiedzieć się od swojej matki, Jane Chapman, kto jest jego biologicznym ojcem. 


Sezon 2


Ziggy rozpoczyna drugą klasę. W szkole dowiaduje się od Chloe, która podsłuchała rozmowę swojej matki, kto jest jego biologicznym ojcem. Jane, nie mogąc już ukrywać prawdy przez synem, informuje go, że został spłodzony w wyniku gwałtu. Rozmawiają także o jego dwóch przyrodnich braciach. Trzech chłopców, zachęcanych przez obie matki, próbuje stworzyć braterską relację. Ziggy poznaje również swoją babcię, która zabiega o kontakt z nim, jednak matce chłopca nie podoba się ta relacja.


 

Pełna biografia »

Ziggy Chapman - powiązania postaci

Ziggy Chapman
Fot: lev radin / Shutterstock.com
Aktor: Iain Armitage
Ojciec: Perry Wright
Matka: Jane Chapman
Bracia: Max i Josh Wright (przyrodni)

Ziggy Chapman - Opinie

1 + 7 =

Wielkie kłamstewka - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne