Dublerzy


4 głosy
Dublerzy
Oceń film
5.00

Dublerzy - fabułaFabuła filmu "Dublerzy"Film "Dublerzy" to komedia romantyczna w reżyserii Bartka Ignaciuka. Głównymi bohaterami są dwaj bracia bliźniacy - Kuba i Franek. Kuba jest zaradnym i ambitnym biznesmenem, który pracuje w wielkiej korporacji. Franek to zupełne jego przeciwieństwo - jest niezdarny, nieporadny i nie ma żadnych planów na przyszłość.

Konflikt między braciamiKuba i Franek są bardzo różni, co powoduje konflikt między nimi. Kuba jest zazdrosny o swojego brata, który nie musi się starać, aby osiągnąć sukces. Franek z kolei uważa, że Kuba jest zbyt ambitny i zapomina o tym, co naprawdę ważne w życiu.

Pojawienie się dubleraKonflikt między braciami zostaje przerwany, gdy pojawia się dubler - dokładna kopia Kuby. Dubler jest wszystkim tym, czego Kuba nie jest - jest spontaniczny, beztroski i nie boi się ryzyka. Kuba i Franek postanawiają wykorzystać dublera do swoich celów.

ZakończenieW trakcie wspólnych przygód Kuba i Franek zaczynają zmieniać swoje podejście do życia. Kuba zaczyna doceniać to, co ma, a Franek zaczyna dostrzegać swoje możliwości. W końcu obaj bracia zdają sobie sprawę, że najważniejsze jest to, aby być szczęśliwym.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dublerzy obsada
Dublerzy
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Kryminał
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Marcin Ziębiński
Scenariusz: Tomasz Wojtczuk, Piotr Rossenberg
Produkcja: Polska
Premiera: 14 lipca 2006 (Polska)
14 lipca 2006 (świat)

Dublerzy - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Dublerzy - Opinie

5 + 3 =

Dublerzy - polecane w tej kategorii

Dublerzy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne