Serce, serduszko


13 głosy
Serce, serduszko
Oceń film
3.92

Serce, serduszko - fabułaFabuła filmu "Serce, serduszko"Film "Serce, serduszko" to opowieść o dwóch przyjaciółkach, które wychowywały się razem. Głównymi bohaterkami są: Maria i Ania.

Maria i AniaMaria jest zamkniętą w sobie dziewczyną, która nie ma wielu przyjaciół. Ania jest jej przeciwieństwem - jest otwarta, towarzyska i lubiąca zabawę. Obie dziewczyny są bardzo blisko siebie i wspierają się w trudnych sytuacjach.

MiłośćKiedy Maria i Ania dorastają, ich relacja zmienia się. Maria zaczyna odczuwać uczucia do Ani, które są wzajemne. Obie dziewczyny muszą zmierzyć się z wieloma problemami, aby móc być razem.

Walka o miłośćMaria i Ania muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, aby móc być razem. Muszą zmierzyć się z homofobią, złośliwymi plotkami i wyśmiewaniem. Muszą walczyć o swoją miłość i pokonać wszystkie przeszkody, aby móc być razem.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwym zakończeniem. Maria i Ania są w stanie pokonać wszystkie przeszkody i znaleźć szczęście w swojej miłości. Film pokazuje, że miłość jest silniejsza niż wszystko inne i że nie ma rzeczy niemożliwych.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Serce, serduszko obsada
Serce, serduszko
Kategoria: Filmy
Gatunek: Familijny, Komedia, Dramat
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Jan Jakub Kolski
Scenariusz: Jan Jakub Kolski
Produkcja: Polska
Premiera: 21 listopada 2014 (Polska)
12 października 2014 (świat)

Serce, serduszko - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
9 zł
za film
Oglądaj

Serce, serduszko - Opinie

1 + 1 =

Serce, serduszko - polecane w tej kategorii

Serce, serduszko - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne