Polskie gówno


3 głosy
Polskie gówno
Oceń film
2.33

Polskie gówno - fabułaFabuła filmu "Polskie gówno"Film "Polskie gówno" to komedia obyczajowa, która opowiada o przygodach trzech przyjaciół - Janka, Kazi i Stacha.

JankoJanko jest młodym, ambitnym człowiekiem, który marzy o lepszym życiu. Pracuje w sklepie spożywczym, ale jego marzenia są znacznie większe. Janko postanawia wyjechać za granicę, aby zarobić pieniądze i spełnić swoje marzenia.

KazioKazio jest przyjacielem Janka. Jest bardzo zaradnym człowiekiem, który zawsze ma jakieś pomysły. Postanawia pomóc Jankowi w jego planie i wymyśla sposób, jak zarobić pieniądze na wyjazd.

StachStach jest trzecim przyjacielem Janka i Kazi. Jest bardzo zabawny i lubi się bawić. Postanawia dołączyć do swoich przyjaciół w ich przygodzie.

WyjazdTrzej przyjaciele wyruszają w podróż, aby zarobić pieniądze. Podczas swojej wyprawy spotykają wielu ciekawych ludzi i przeżywają wiele przygód. W końcu odkrywają, że ich pomysł na zarobienie pieniędzy jest bardziej skomplikowany, niż się spodziewali.

ZakończenieW końcu trzej przyjaciele odkrywają, że ich pomysł na zarobienie pieniędzy jest bardziej skomplikowany, niż się spodziewali. Mimo to, dzięki swojej wytrwałości i zaradności, udaje im się zarobić pieniądze i spełnić swoje marzenia. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym trzej przyjaciele wracają do domu, bogatsi o nowe doświadczenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Polskie gówno obsada
Polskie gówno
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Muzyczny
Czas trwania: 93 min.
Reżyseria: Grzegorz Jankowski
Scenariusz: Tymon Tymański
Produkcja: Polska
Premiera: 6 lutego 2015 (Polska) 15 września 2014 (świat)

Polskie gówno - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Polskie gówno - Opinie

5 + 3 =

Polskie gówno - polecane w tej kategorii

Polskie gówno - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne