Odwróceni zakochani


0 głosy
Upside down
Oceń film
0.00

Odwróceni zakochani - fabułaFabuła filmu "Odwróceni zakochani"Film "Odwróceni zakochani" to komedia romantyczna, w której głównymi bohaterami są: Abigail i John. Abigail jest młodą, ambitną kobietą, która pracuje jako prawniczka w dużej firmie. John jest właścicielem małej firmy budowlanej.

Spotkanie Abigail i JohnaAbigail i John spotykają się przypadkowo na ulicy. Abigail jest zafascynowana jego urokiem i zaczyna go obserwować. Postanawia dowiedzieć się więcej o nim i wkrótce zaczynają się spotykać.

Romantyczna relacjaAbigail i John szybko zaczynają się kochać. Ich relacja jest pełna romantycznych chwil i wspólnych wycieczek. Jednak ich związek jest wystawiony na próbę, gdy Abigail dowiaduje się, że John ma dziecko z poprzedniego związku.

KonfliktAbigail jest zazdrosna o dziecko Johna i postanawia zakończyć ich związek. John jest załamany i postanawia odzyskać jej serce. W tym celu wymyśla plan, który ma pomóc im wyjść z tej sytuacji.

Happy endJohnowi udaje się odzyskać serce Abigail i wkrótce para zaczyna planować swoją przyszłość. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Abigail i John są szczęśliwymi rodzicami.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Odwróceni zakochani obsada
Odwróceni zakochani
Kategoria: Filmy
Gatunek: Romans, Dramat, Sci-Fi i fantasy
Czas trwania: 113 min.
Reżyseria: Juan Diego Solanas
Scenariusz: Juan Diego Solanas, Santiago Amigorena
Produkcja: Francja, Kanada
Premiera: 7 września 2012 (Polska)
22 sierpnia 2012 (świat)

Odwróceni zakochani - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj

Odwróceni zakochani - Opinie

5 + 10 =

Odwróceni zakochani - polecane w tej kategorii

Odwróceni zakochani - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne