Upokorzenie


0 głosy
The Humbling
Oceń film
0.00

Upokorzenie - fabułaFabuła filmu "Upokorzenie"Film "Upokorzenie" to opowieść o młodej kobiecie, Emily, która próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie. Pracuje jako sekretarka w firmie, której właścicielem jest jej ojciec. Emily jest zmuszona do wykonywania wszystkich zadań, które jej ojciec jej narzuca.

Emily jest zakochana w swoim szefie, ale on nie daje jej żadnych szans. Wkrótce Emily odkrywa, że jej ojciec planuje wykorzystać ją do swoich własnych celów. Chce wykorzystać jej uczucia do szefa do wywierania na nim presji.

Emily postanawia się bronić i walczyć o swoje prawa. Próbuje zmienić swoje życie i odnaleźć własną drogę. W tym celu zaczyna pracować w kawiarni, gdzie poznaje nowych ludzi i zaczyna odkrywać swoje prawdziwe ja.

PrzeciwnicyEmily staje się celem ataków ze strony swojego ojca i jego wspólników. Próbują oni wykorzystać jej uczucia do szefa do wywierania na nim presji. Emily musi stawić czoła wielu przeciwnościom, aby osiągnąć swój cel.

ZakończenieEmily odnajduje w sobie siłę, aby stawić czoła swoim przeciwnikom. Dzięki swojej odwadze i determinacji udaje jej się osiągnąć swój cel. Emily odzyskuje wolność i szacunek, który zasługuje. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Emily odnajduje swoje miejsce w świecie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Upokorzenie obsada
Upokorzenie
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komediodramat
Czas trwania: 102 min.
Reżyseria: Barry Levinson
Scenariusz: Buck Henry, Michal Zebede
Produkcja: USA, Włochy
Premiera: 30 sierpnia 2014 (świat)

Upokorzenie - gdzie obejrzeć

11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Upokorzenie - Opinie

5 + 4 =

Upokorzenie - polecane w tej kategorii

Upokorzenie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne