Fot: Shutterstock

Skyler White

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Skyler White jest żoną głównego bohatera serialu „Breaking Bad”, graną przez Annę Gunn. W pierwszym sezonie produkcji kobieta jest w ciąży z córką Holly, małżeństwo ma także nastoletniego syna Waltera White’a Jr. Kobieta w przeszłości pracowała jako księgowa w firmie Teda Beneke’a i w związku z problemami finansowymi na jakiś czas decyduje się do niej wrócić. 


WYGLĄD


Skyler jest wysoką kobietą w średnim wieku o średniej długości blond włosach. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Kiedy poznajemy Skyler, jest ona spokojną gospodynią domową, która czeka na narodziny swojego drugiego dziecka, córki Holly. Gdy Pinkman nagrywa się na sekretarce Waltera, kobieta podejrzewa, że chłopak sprzedaje jej mężowi marihuanę. Skyler ostrzega więc Jessego, że ma tego więcej nie robić albo zadzwoni do swojego szwagra. 


Kobieta dowiaduje się, że jej mąż jest chory na raka. Umawia wizytę u lekarza, a następnie namawia Walta, by poprosił swojego byłego wspólnika o pomoc finansową w leczeniu. Walter zgadza się, jednak w rzeczywistości postanawia zacząć produkować metamfetaminę. Kobieta przypadkiem dowiaduje się także, że jej siostra Marie jest kleptomanką.


Sezon 2


Walter Jr. tworzy stronę ze zbiórką na leczenie ojca. Gdy Walter Sr. znika na jakiś czas, w rzeczywistości będąc porwanym przez Tuco, Skyler odkrywa, że jej mąż ma dwa telefony komórkowe, więc coś przed nią ukrywa. Kobieta staje się podejrzliwa i oddala się emocjonalnie, a ostatecznie odchodzi od Walta. 


Sezon 3


Skyler wyprowadza się wraz z dziećmi z domu i zatrudnia prawniczkę. Mąż w końcu wyjawia jej, czym w rzeczywistości się zajmuje, jednak przekonuje, że zerwie z produkcją narkotyków. Walt nie odpuszcza i siłą wprowadza się do żony. Kobieta nawiązuje romans z Tedem Benekem. Ostatecznie jednak decyduje się pomóc Walterowi w zarządzaniu finansami i praniu brudnych pieniędzy.


Sezon 4


Skyler zyskuje na pewności siebie w tym, co robi. Małżeństwo kupuje myjnię samochodową, w której Walt niegdyś pracował – wykorzystują ją jako metodę prania pieniędzy. Kobieta ofiarowuje ponad 600 tys. dolarów Tedowi, by spłacić jego długi – obawia się bowiem, że podczas kontroli, na jaw mogą wyjść oszustwa, jakich się dopuszczali. Mężczyzna wydaje jednak pieniądze na kupno nowego auta. Skyler nasyła więc na niego Saula Goodmana i jego pracowników. Mężczyzna zostaje dotkliwie pobity. 


Sezon 5


Skyler coraz gorzej radzi sobie z sytuacją – boi się Walta, a także boi się o swoją rodzinę. Kobieta chce, by Holly i Walter Jr. tymczasowo przenieśli się do Marie i Hanka.


Później, gdy cała sprawa wychodzi na jaw, a Hank dzwoni do Marie z informacją, że aresztował Walta, kobieta informuje o wszystkim swoją siostrę. Kiedy jednak Skyler wraca do domu, znajduje w nim pospiesznie pakującego się męża. Dowiadując się, że Hank zginął w akcji, nie chce opuścić domu wraz z Walterem i grozi mu nożem.


Przed śmiercią Walt daje Skyler los na loterię ze współrzędnymi – znajdują się tam nie tylko ciała Hanka i jego wspólnika, ale także pieniądze. 


 

Pełna biografia »

Skyler White - powiązania postaci

Skyler White
Fot: Joe Seer / Shutterstock.com
Aktor: Anna Gunn
Synowie: Walter White Jr.

Skyler White - Opinie

7 + 4 =

Breaking Bad - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne