Tony - The End of the F***ing World


1 głosy
The End of the F***ing World
Oceń film
5.00

Tony

BIOGRAFIA Navin Chowdhry

CHARAKTERYSTYKA


Mąż Gwen, ojciec bliźniąt, ojczym Alyssy. Dobrze zarabia i uważa, że z tego powodu rodzina ma mu być wdzięczna i podporządkowana. Na każdym kroku daje znać żonie, że jest na jego utrzymaniu, zaś Alyssę traktuje jak zło konieczne. Impulsywny, oschły, zapatrzony w siebie. Kilkakrotnie daje znać Alyssie, że byłoby lepiej, gdyby jej nie było, parę razy czyni też w jej kierunku erotyczne uwagi.


WYGLĄD


Mężczyzna średniego wzrostu, po 40., normalnej budowy ciała, o urodzie południowca. Ma gęste czarne włosy i ciemne oczy, ubiera się dość oficjalnie.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Na rodzinnym przyjęciu w ogródku kłóci się z Alyssą, mówi jej, że byłoby lepiej, gdyby zniknęła. Odbiera telefon od Alyssy po jej ucieczce, nie daje jej matki do telefonu, uważając, że ona o niczym nie decyduje. Jest przesłuchiwany przez Teri i Eunice po zabójstwie Clive'a, wyraża się o Alyssie lekceważąco i wyraźnie o nią nie dba, wydaje się też obrażony na żonę. Razem z Gwen i Philem ogląda na komisariacie nagranie z kamery na stacji, na której James i Alyssa dopuścili się rabunku, tym razem wydaje się wstrząśnięty tym, co zobaczył.


Sezon 2


Dowiadujemy się, że po powrocie Alyssy rozwiódł się z Gwen i opuścił ją i dzieci.

Tony - powiązania postaci The End of the F***ing World

Tony
Aktor: Navin Chowdhry

Tony - Opinie

9 + 3 =

The End of the F***ing World - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne