Fot: lev radin / Shutterstock.com

Chloe Mackenzie

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowa bohaterka serialu „Wielkie kłamstewka”, grana przez Darby Camp. Córka Madeline Mackenzie i Eda Mackenzie. Przyrodnia siostra Abigail Carlson. Chodzi do szkoły podstawowej Otter Bay. Próbuje być bardzo niezależna jak na swój wiek. Nie lubi, gdy traktuje się ją jak dziecko. Choć drażni ją nadopiekuńczość jej matki, stara się ją wspierać w trudniejszych chwilach. Jest jedną z najbardziej popularnych dziewczyn w szkole, ma wielu przyjaciół. Potrafi przekonać innych do swoich racji, przez co jej poglądy wpływają na dynamikę zachowań w klasie. Podobnie jak jej matka, lubi angażować się w nie swoje konflikty. Jest pasjonatką muzyki, dlatego nieustannie dokształca muzycznie swoją rodzinę.


WYGLĄD


Chloe ma kasztanowe, kręcone włosy i piwne oczy.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Chloe Mackenzie rozpoczyna pierwszą klasę w szkole podstawowej Otter Bay. W tym samym dniu poznaje Ziggy’ego Chapmana, który zostaje oskarżony o skrzywdzenie Amabelli Klein. W przeciwieństwie do większości osób w klasie, Chloe nie odwraca się od nowego kolegi. Podburzana przez swoją matkę, Madeline Mackenzie, nie wybiera się na imprezę urodzinową Amabelli, na którą nie został zaproszony Ziggy. Dziewczynka próbuje pogodzić dwójkę znajomych z klasy. Namawia Ziggy’ego, żeby pocałował Amabellę, co później przysparza jej kłopotów. 


Po wyprowadzce jej starszej siostry Abigail z domu, Chloe stara się wspierać swoją zatroskaną matkę. 


Sezon 2


Chloe rozpoczyna drugą klasę szkoły podstawowej. Dziewczynka podsłuchuje rozmowę swojej matki, z której dowiaduje się, kto jest biologicznym ojcem Ziggy’ego Chapmana. Postanawia podzielić się tą informacją z chłopcem, nie będąc świadoma konsekwencji swoich słów. Jej wyznanie wpływa na dalsze losy rodziny Chapmanów i Wrightów. 


Jednocześnie Chloe bardzo przeżywa powolny rozpad małżeństwa swoich rodziców.


 

Pełna biografia »

Chloe Mackenzie - powiązania postaci

Chloe Mackenzie
Fot: lev radin / Shutterstock.com
Aktor: Darby Camp
Ojciec: Ed Mackenzie
Matka: Madeline Martha Mackenzie
Siostry: Abigail Carlson (przyrodnia)

Chloe Mackenzie - Opinie

1 + 1 =

Wielkie kłamstewka - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne