Fot: lev radin / Shutterstock.com

Max i Josh Wright

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowi bohaterowie serialu „Wielkie kłamstewka”, grani przez Nicholasa i Camerona Crovettich. Synowie Celeste Wright i Perry’ego Wrighta. Są bliźniakami. Chodzą do szkoły podstawowej Otter Bay. Stanowią zgrany duet, mimo że często się ze sobą kłócą i biją. Uwielbiają spędzać czas na zabawach z ojcem, który czyta im historie o potworach lub sam je udaje. Grają w brutalne gry komputerowe.


WYGLĄD


Max i Josh są niebieskookimi blondynami. Noszą włosy zapuszczone do ramion.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Max i Josh rozpoczynają pierwszą klasę szkoły podstawowej Otter Bay. Dzień integracyjny kończy się niepokojącym komunikatem – Amabella Klein została podduszona przez jednego z kolegów z klasy. Przerażona dziewczynka oskarża Ziggy’ego Chapmana. Po całym zajściu ojciec bliźniaków, Perry Wright, nie chce, aby jego synowie kontaktowali się z domniemanym agresorem. Wraz z upływem roku szkolnego okazuje się, że dziewczynka jest notorycznie prześladowana, jednak boi się wskazać prawdziwego winowajcę. Dzięki Ziggy’emu na jaw wychodzi informacja, że to Max Wright gnębi dziewczynkę. 


Sezon 2


Max i Josh rozpoczynają drugą klasę szkoły podstawowej. Bliźniacy tęsknią za zmarłym ojcem. Dużo czasu spędzają ze swoją babcią, Mary Louise Wright, która przyjechała do Monterey udzielić im wsparcia.


Celeste martwi się, że bliźniacy mają skłonność do przemocy zapisaną w genach. Swoje przypuszczenia opiera nie tylko na zeszłorocznych wydarzeniach szkolnych, lecz także na ciągłych bójkach, w które wdają się chłopcy. Max i Josh dowiadują się od matki, że mają przyrodniego brata. Zaczynają spędzać z nim więcej czasu. 


Celeste wdaje się w konflikt z Mary Louise, która składa wniosek o ustanowienie opieki nad bliźniakami. Chłopcy wolą mieszkać z matką. Starają się za wszelką cenę pomóc jej wygrać sprawę w sądzie. W trakcie przygotowań do rozprawy Celeste przypadkowo odkrywa nagranie, które ujawnia, że bliźniacy bezpośrednio obserwowali pełne przemocy kłótnie swoich rodziców.


 

Pełna biografia »

Max i Josh Wright - powiązania postaci

Max i Josh Wright
Fot: lev radin / Shutterstock.com
Aktor: Nicholas i Cameron Crovetti
Ojciec: Perry Wright
Matka: Celeste Wright
Bracia: Ziggy Chapman (przyrodni)

Max i Josh Wright - Opinie

5 + 7 =

Wielkie kłamstewka - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne