Lego: Legendy Chima


3 głosy
LEGO: Legends of Chima
Oceń film
2.67

Lego: Legendy Chima - fabułaFabuła bajki "Lego: Legendy Chima"Bajka "Lego: Legendy Chima" opowiada o przygodach mieszkańców świata Chima. Świat ten składa się z wielu plemion zwierząt, które walczą o władzę nad światem. Głównymi bohaterami są Laval, Cragger, Eris, Razar, Worriz, Bladvic, Vardy, Windra, Rogon, Fluminox i mnóstwo innych.

Walka o ChiGłównym celem bohaterów jest zdobycie Chi, które jest źródłem mocy i energii. Każde plemię walczy o Chi, aby zdobyć władzę nad światem. W tym celu bohaterowie muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, w tym złym siłom, które chcą zniszczyć świat Chima.

Laval i jego przyjacieleLaval jest głównym bohaterem bajki. Jest młodym i odważnym lewem, który walczy o sprawiedliwość i wolność dla wszystkich mieszkańców Chima. Wraz z przyjaciółmi, Craggerem, Eris, Razarem, Worrizem, Bladvicem, Vardy, Windrą, Rogonem i Fluminoxem, Laval stara się zdobyć Chi i ocalić świat Chima.

ZakończeniePo wielu przygodach i wyzwaniach bohaterowie odnoszą sukces i zdobywają Chi. Dzięki temu udaje im się ocalić świat Chima i zapewnić wszystkim mieszkańcom pokój i spokój. Wszyscy bohaterowie cieszą się z tego, że udało im się osiągnąć swój cel.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Lego: Legendy Chima obsada
Lego: Legendy Chima
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: W odcinkach
Czas trwania: 22 min.
Reżyseria: Peder Pedersen i in.
Scenariusz: Tommy Andreasen i in.
Produkcja: Dania, Indie, Tajlandia
Premiera: 2013

Lego: Legendy Chima - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Lego: Legendy Chima - Opinie

5 + 9 =

Lego: Legendy Chima - polecane w tej kategorii

Lego: Legendy Chima - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne