Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Nate Jacobs

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Bohater serialu „Euforia”, grany przez Jacoba Elordiego. Chłopak ma 18 lat i jest popularnym członkiem szkolnej drużyny futbolowej. Jest on dość agresywnym mężczyzną, wypełniającym wzorce toksycznej męskości – tak został wychowany przez ojca, który całe życie tłumi swoją seksualność. Chłopak spotyka się z Maddy Perez. Wiemy, że jako dziecko Nate znalazł kolekcję filmów pornograficznych swego ojca – były to nagrania z udziałem młodych mężczyzn oraz transseksualistów. 


WYGLĄD


Nate jest bardzo wysokim i umięśnionym młodym mężczyzną. Ma ciemnobrązowe włosy i oczy.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Nate spotyka się z Maddy – cheerleaderką szkolnej drużyny futbolowej. Para jest dość porywcza, a podczas szkolnego balu Nate przez chwilę dusi dziewczynę. Kiedy sprawa wychodzi na jaw, oboje zostają rozdzieleni, a Nate oskarżony, co stawia pod znakiem zapytania jego dalszą sportową karierę. Para nie potrafi jednak przestać się widywać. Ze względu na oskarżenia Nate umawia się z Maddy w przydrożnym motelu. 


Podczas pierwszego odcinka Nate dwukrotnie bardzo agresywnie odnosi się do Jules. Z czasem kreuje on także fałszywą osobowość i pisze z dziewczyną na aplikacji randkowej jako „Tyler”. Kiedy jednak w końcu spotykają się na żywo, a Jules jest przestraszona i niechętna do kontynuowania romansu, Nate zaczyna ją szantażować. Okazuje się, że dziewczyna umówiła się w przeszłości z ojcem Nate’a. Chłopak zmuszą ją później, by zeznawała na jego korzyść w sprawie napaści na Maddy, by oczyścić się z zarzutów.


 

Pełna biografia »

Nate Jacobs - powiązania postaci

Nate Jacobs
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Jacob Elordi
Ojciec: Cal Jacobs

Nate Jacobs - Opinie

9 + 10 =

Euforia - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne