Armageddon


2 głosy
ountdown: Jerusalem
Oceń film
4.50

Armageddon - fabułaMisja ratunkowa


Film "Armageddon" opowiada historię grupy najlepszych astronautów, którzy zostają wysłani w misję ratunkową, aby zapobiec zagładzie Ziemi. Głównym bohaterem jest Harry Stamper, który jest weteranem wojskowym i właścicielem firmy wiercenia naftowego. Harry zostaje wybrany do wykonania misji, aby zniszczyć asteroidę, która zmierza w kierunku Ziemi.

Skład załogi


Harry zostaje wybrany do wykonania misji, a jego załoga składa się z najlepszych astronautów, w tym jego syna, A.J. Stampera. Do załogi dołączają również: Charles "Chick" Chapple, Oscar Choi, Bear "Bud" Brigman, Rockhound, Max Lennert, Lev Andropov i jego córka, Grace.

Przygotowania do misji


Harry i jego załoga przygotowują się do misji, ucząc się wszystkiego, co jest potrzebne do wykonania tego zadania. Przygotowania obejmują naukę języka rosyjskiego, naukę o asteroidzie i naukę o wierceniu.

Misja ratunkowa


Gdy wszystko jest gotowe, Harry i jego załoga wyruszają w kosmos, aby zniszczyć asteroidę. Podczas misji załoga musi stawić czoła wielu przeciwnościom, w tym wybuchom, awariom i niebezpiecznym warunkom. Ostatecznie udaje im się zniszczyć asteroidę i uratować Ziemię.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Armageddon obsada
Armageddon
Kategoria: Filmy
Gatunek: Katastroficzny, Thriller
Czas trwania: 89 min.
Reżyseria: A.F. Silver
Scenariusz: Jose Prendes, David Michael Latt
Produkcja: USA
Premiera: 24 lutego 2009 (świat)

Armageddon - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Armageddon - Opinie

2 + 3 =

Armageddon - polecane w tej kategorii

Armageddon - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne