Następny jesteś ty


3 głosy
You're next
Oceń film
3.67

Następny jesteś ty - fabułaFabuła filmu "Następny jesteś ty"Film "Następny jesteś ty" to opowieść o przyjaźni, która przetrwała próbę czasu. Głównymi bohaterami są trzy przyjaciółki: Lola, Amy i Joanna.

LolaLola jest najstarszą z przyjaciółek. Jest zaradną i ambitną kobietą, która pracuje jako prawniczka. Ma wielkie marzenia, ale często zapomina o swoich potrzebach.

AmyAmy jest najbardziej zabawną z przyjaciółek. Jest artystką, która próbuje zaistnieć w świecie sztuki. Ma wielkie marzenia, ale często traci nadzieję.

JoannaJoanna jest najmłodszą z przyjaciółek. Jest zaradną i ambitną kobietą, która pracuje jako dziennikarka. Ma wielkie marzenia, ale często zapomina o swoich potrzebach.

FabułaFilm opowiada o przyjaźni trzech przyjaciółek, które spotykają się co roku, aby wspólnie spędzić wakacje. W tym roku wszystko się zmienia, gdy Lola otrzymuje propozycję pracy w Nowym Jorku. Przyjaciółki muszą zmierzyć się z trudnymi wyborami, które mają wpływ na ich przyszłość. Muszą zdecydować, czy pozostaną razem, czy też każda z nich pójdzie własną drogą. Film pokazuje, jak ważna jest przyjaźń i jak wiele może ona zmienić w naszym życiu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Następny jesteś ty obsada
Następny jesteś ty
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Adam Wingard
Scenariusz: Simon Barrett
Produkcja: USA
Premiera: 6 września 2013 (Polska)
10 września 2011 (świat)

Następny jesteś ty - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Następny jesteś ty - Opinie

1 + 8 =

Następny jesteś ty - polecane w tej kategorii

Następny jesteś ty - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne