Hans Kloss stawka większa niż śmierć


1 głosy
Hans Kloss stawka większa niż śmierć
Oceń film
5.00

Hans Kloss stawka większa niż śmierć - fabułaHans Kloss - bohater filmu
Hans Kloss to postać fikcyjna, która pojawia się w filmie "Hans Kloss stawka większa niż śmierć". Jest on szpiegiem, który pracuje dla polskiego wywiadu wojskowego. Jego zadaniem jest wykonanie misji, która ma na celu zniszczenie niemieckiego laboratorium, w którym przeprowadzane są próby z bronią biologiczną.

Komandor Kowalski - przyjaciel Hansa
Komandor Kowalski to przyjaciel Hansa Klossa, który wspiera go w jego misji. Jest on oficerem polskiego wywiadu wojskowego i jest odpowiedzialny za wsparcie Hansa w jego misji.

Generał von Schmeling - wrogi oficer
Generał von Schmeling to wrogi oficer, który jest odpowiedzialny za przeprowadzanie prób z bronią biologiczną w laboratorium. Jest on bardzo zdeterminowany, aby powstrzymać Hansa Klossa przed wykonaniem jego misji.

Fabuła
Hans Kloss jest szpiegiem, który pracuje dla polskiego wywiadu wojskowego. Jego zadaniem jest wykonanie misji, która ma na celu zniszczenie niemieckiego laboratorium, w którym przeprowadzane są próby z bronią biologiczną. W tym celu otrzymuje on pomoc od swojego przyjaciela, Komandora Kowalskiego.

Hans Kloss wyrusza w swoją misję, ale jego droga jest pełna niebezpieczeństw. Musi on stawić czoła wrogiemu oficerowi, generałowi von Schmelingowi, który jest bardzo zdeterminowany, aby powstrzymać Hansa przed wykonaniem jego misji.

Hans Kloss musi zmierzyć się z wieloma przeszkodami, aby osiągnąć swój cel. Musi on zmierzyć się z wrogiem, który jest bardzo silny i zdeterminowany, aby go powstrzymać. Hans Kloss musi również zmierzyć się z własnymi słabościami, aby osiągnąć swój cel.

Na koniec Hans Kloss pokonuje wszystkie przeszkody i wykonuje swoją misję. Jego misja ma na celu zniszczenie niemieckiego laboratorium, w którym przeprowadzane są próby z bronią biologiczną. Hans Kloss pokazuje, że stawka jest większa niż śmierć i że jest w stanie pokonać wszystkie przeszkody, aby osiągnąć swój cel.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Hans Kloss stawka większa niż śmierć obsada
Hans Kloss stawka większa niż śmierć
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sensacyjny, Wojenny
Czas trwania: 107 min.
Reżyseria: Patryk Vega
Scenariusz: Władysław Pasikowski, Przemysław Woś
Produkcja: Polska
Premiera: 16 marca 2012 (Polska
świat)

Hans Kloss stawka większa niż śmierć - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Hans Kloss stawka większa niż śmierć - Opinie

7 + 4 =

Hans Kloss stawka większa niż śmierć - polecane w tej kategorii

Hans Kloss stawka większa niż śmierć - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne