Kochankowie z księżyca


0 głosy
Moonrise Kingdom
Oceń film
0.00

Kochankowie z księżyca - fabułaFabuła filmu "Kochankowie z Księżyca"Film "Kochankowie z Księżyca" to romantyczna komedia science-fiction, w której głównymi bohaterami są Nola i Abel. Nola jest młodą kobietą, która mieszka w Nowym Jorku i pracuje jako dziennikarka. Abel jest młodym mężczyzną, który pochodzi z Księżyca.

Spotkanie Noli i AblaNola i Abel spotykają się przypadkowo w Nowym Jorku. Abel przybywa na Ziemię, aby odnaleźć swoją miłość, która zaginęła wiele lat temu. Nola i Abel szybko się zaprzyjaźniają i zaczynają się kochać. Nola pomaga Abelowi w jego poszukiwaniach, a Abel w zamian uczy Nolę o swoim świecie.

Przygody Noli i AblaNola i Abel wyruszają w podróż po całym świecie, aby odnaleźć zaginioną miłość Abla. Podczas swojej podróży spotykają wielu ciekawych ludzi, którzy pomagają im w ich poszukiwaniach. W trakcie swojej wędrówki Nola i Abel przeżywają wiele przygód i przybliżają się do odnalezienia zaginionej miłości Abla.

ZakończenieW końcu Nola i Abel odnajdują zaginioną miłość Abla. Okazuje się, że jest to jego matka, która została porwana przez złego czarodzieja. Nola i Abel walczą z czarodziejem i udaje im się go pokonać. W końcu Nola i Abel wracają na Księżyc, gdzie żyją szczęśliwie razem z Abla matką.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Kochankowie z księżyca obsada
Kochankowie z księżyca
Kategoria: Filmy
Gatunek: Romans, Komediodramat
Czas trwania: 94 min.
Reżyseria: Wes Anderson
Scenariusz: Wes Anderson, Roman Coppola
Produkcja: USA
Premiera: 30 listopada 2012 (Polska)
16 maja 2012 (świat)

Kochankowie z księżyca - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Kochankowie z księżyca - Opinie

10 + 10 =

Kochankowie z księżyca - polecane w tej kategorii

Kochankowie z księżyca - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne