Turyści


0 głosy
Sightseers
Oceń film
0.00

Turyści - fabułaFabuła filmu "Turyści"Głównymi bohaterami filmu "Turyści" są Jeff i Amy, małżeństwo z Nowego Jorku, które postanawia wybrać się na wakacje do Europy. Wraz z nimi wybiera się ich przyjaciel, Steve, który jest zapalonym podróżnikiem.

Przygoda w EuropieGrupa przyjaciół wyrusza w podróż po Europie. Odwiedzają wiele zabytkowych miejsc, zwiedzając miasta i krajobrazy. Podczas wycieczki Jeff i Amy poznają nowych ludzi, którzy wprowadzają ich w świat turystyki.

Niebezpieczne spotkaniePodczas jednego z wieczorów Jeff i Amy spotykają tajemniczego mężczyznę, który okazuje się być przestępcą. Mężczyzna chce wykorzystać ich jako zakładników, aby uciec z kraju. Przyjaciele muszą znaleźć sposób, aby go powstrzymać.

UcieczkaJeff i Amy postanawiają uciec przed przestępcą. Wraz ze Steve'em udają się do najbliższego miasta, gdzie szukają schronienia. Przestępca jednak nie daje za wygraną i ściga ich po całej Europie.

ZakończenieW końcu Jeff i Amy udaje się uciec przestępcy. Przyjaciele wracają do domu, gdzie mogą wreszcie odpocząć po swojej przygodzie. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, a Jeff i Amy są bardziej zdeterminowani niż kiedykolwiek, aby cieszyć się życiem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Turyści obsada
Turyści
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Ben Wheatley
Scenariusz: Alice Lowe, Steve Oram
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 22 lutego 2013 (Polska)
23 maja 2012 (świat)

Turyści - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj

Turyści - Opinie

6 + 2 =

Turyści - polecane w tej kategorii

Turyści - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne