Ethan Morales - Jeszcze nigdy…


5 głosy
Never Have I Ever
Oceń film
3.40

Ethan Morales

BIOGRAFIA Michael Cimino

CHARAKTERYSTYKA


Uczeń z Sherman Oaks High, przez pewien czas chłopak Devi. Typowy „bad boy”, zawsze wyluzowany i skupiony wyłącznie na sobie, jeśli mu tak wygodnie, zrani każdego, nie dba o uczucia innych i ogólnie przyjętą moralność (potrafi oszukać, okraść). Uwielbia jeździć na deskorolce i zwracać na siebie uwagę dziewczyn.


WYGLĄD


Nastolatek nieco powyżej średniego wzrostu (ale nie przesadnie wysoki), normalnej budowy ciała. Ma kręcone ciemne włosy i południowy typ urody. Ubiera się luzacko, nosi obszerne flanelowe koszule i workowate spodnie, czasem bluzy z kapturem. Ma kilka tatuaży, niekiedy zakłada na palce pierścienie lub kolczyki i łańcuszek.


BIOGRAFIA


Sezon 4


Po zdobyciu coraz większej popularności niezobowiązująco umawia się z Eleanor. Devi odkrywa, że to on zniszczył jej samochód, o co posądzała wcześniej Margot. Zabiega o względy Devi, flirtuje z nią. Podczas tego samego przyjęcia całuje najpierw Eleanor, a potem Devi. Eleanor przestaje się z nim spotykać, zostawiając pole dla Devi.


Jeździ na deskorolce, popisując się przed dziewczynami. Całuje się z Devi na parkingu. Spotyka się z Devi i Aksharą, przedstawicielką Princeton, na którą wcześniej narzekała Devi. W czasie wspólnego lunchu kradnie portfel Akshary, co odkrywa Devi. Devi zabiera mu ukradziony portfel i całkowicie zrywa z nim znajomość.

Ethan Morales - powiązania postaci Jeszcze nigdy…

Ethan Morales
Ethan Morales - Jeszcze nigdy… Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Michael Cimino
Profesja: uczeń

Ethan Morales - Opinie

8 + 2 =

Jeszcze nigdy… - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne