Nirdesh "Des" - Jeszcze nigdy…


5 głosy
Never Have I Ever
Oceń film
3.40

Nirdesh "Des"

BIOGRAFIA Anirudh Pisharody

CHARAKTERYSTYKA


Uczeń elitarnej prywatnej szkoły średniej Hartmann Hill, obiekt westchnień Devi – dziewczyna poznała go za sprawą swojej matki (ona i matka Desa, Rhyah, przyjaźnią się). Wcześnie zapewnił sobie miejsce na uniwersytecie Stanford, a jego matka jest przekonana, że ma przed sobą wielką przyszłość. Ma w sobie wiele cech Paxtona, jest towarzyski (choć z racji sfer, w których się obraca, nieco samotny), ale jest zdecydowanie lepszym i pilniejszym uczniem. W finale okazuje się, że jest pod wielkim wpływem matki i robi wszystko, aby ją zadowolić.


WYGLĄD


Wysoki nastolatek, normalnej budowy ciała. Jest Hindusem i ma zdecydowanie orientalną urodę, ciemną karnację, czarne włosy, na brodzie ciemniejszy ślad po zgolonym zaroście.


BIOGRAFIA


Sezon 3


Idzie w towarzystwie Devi na przyjęcie u Trenta – sprawę zaaranżowały ich matki, a w zasadzie matka Devi, która dowiedziała się od Rhyah, że Des nie ma żadnych znajomych. Chłopak szybko znajduje wspólny język z Devi, razem tańczą, wzbudzając zazdrość Paxtona. Wkrótce potem jednak Des zaczyna jej unikać. W rozmowie z Devi mówi jej, że dowiedział się o jej związku z Paxtonem i nie chciał go rozbijać. Po tym, jak Devi wyznaje mu, że zerwała z Paxtonem, umawia się z nią na randkę. Devi usuwa jego notatnik, obawiając się wygranej jego zespołu w czasie konkursu debat.


Przychodzi na wieczór gier, ale nakrywa Devi w sypialni z Paxtonem (chłopak tylko ją pociesza po incydencie z Parkerem) i wychodzi zły, uważając, że go zdradza. Godzi się z Devi, całuje się z nią w swej sypialni, nakrywa ich Rhyah. Jego matka nakazuje mu zerwać wszelkie relacje z Devi po tym, jak widziała jej atak paniki podczas koncertu. Zaczyna unikać Devi, w rozmowie z Benem potwierdza, że tak kazała mu matka i mówi, że lepiej zerwać niż ją denerwować.

Nirdesh "Des" - powiązania postaci Jeszcze nigdy…

Nirdesh "Des"
Aktor: Anirudh Pisharody
Profesja: uczeń
Matka: Rhyah

Nirdesh "Des" - Opinie

4 + 1 =

Jeszcze nigdy… - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne