Andres Ramos - Jeszcze nigdy…


5 głosy
Never Have I Ever
Oceń film
3.40

Andres Ramos

BIOGRAFIA Ivan Hernandez

CHARAKTERYSTYKA


Samotnie wychowujący córkę ojciec Margot, ukochany Nalini (wiadomo, że jego niewymieniana z imienia żona zostawiła go i w tajemnicy wyjechała z kochankiem). Jest budowlańcem, wykonuje też różne prace naprawcze. Bywa impulsywny i trochę zacietrzewiony – kiedy ktoś zrani jego albo najbliższych, długo żywi urazy i nie kryje się ze swą wrogością. Kiedy jednak jest z kimś na przyjacielskiej stopie, staje się typem człowieka „do rany przyłóż”, potrafi też być autentycznie czarujący.


WYGLĄD


Wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna w średnim wieku. Jest Latynosem i ma ciemną, oliwkową karnację. Włosy były kiedyś kruczoczarne, teraz jednak dominuje w nich już siwizna. Ma niewielki zarost, także już mocno „posrebrzony”.


BIOGRAFIA


Sezon 4


Spotyka się z Nirmalą, która zleca mu naprawienie schodów w domu Vishwakumarów. Wyjątkowo wolno pracuje nad tym projektem, co budzi głównie irytację Devi, oskarżającą jego córkę o zniszczenie samochodu. Konfrontuje się z Nalini, obiecuje, że dokończy jak najszybciej przeciągającą się naprawę.


Przychodzi do domu Vishwakumarów po telefon, który zostawił w pracy, wtedy zaprasza go Nalini, której akurat doskwiera samotność. Devi pomaga mu trafić do serca matki. Odrzuca ofertę oficjalnej kolacji z udziałem Nalini, Devi i Margot, ponieważ wie o animozjach między córką a Devi. Zgadza się na zaproszenie na kolację, gdy dziewczyny godzą się ze sobą. Po udanym spotkaniu zaprasza Nalini na pierwszą randkę, zaczynają się spotykać.

Andres Ramos - powiązania postaci Jeszcze nigdy…

Andres Ramos
Aktor: Ivan Hernandez
Profesja: budowlaniec
Córki: Margot Ramos

Andres Ramos - Opinie

9 + 4 =

Jeszcze nigdy… - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne