Trzy dni


0 głosy
Tres días
Oceń film
0.00

Trzy dni - fabułaFabuła filmu "Trzy dni"Film "Trzy dni" to historia o miłości, która przetrwała próbę czasu. Głównymi bohaterami są Jack i Molly, którzy poznali się w szkole średniej i od tamtej pory są nierozłączni.

RozstanieMolly i Jack postanawiają się rozstać, gdyż Jack wyjeżdża do innego miasta, aby rozpocząć studia. Rozstanie jest bardzo trudne, ale oboje wiedzą, że muszą się rozstać, aby móc realizować swoje marzenia.

Powrót JackaPo trzech latach Jack wraca do miasta, aby odwiedzić swoją rodzinę. Molly dowiaduje się o jego powrocie i postanawia go odwiedzić. Spotkanie jest bardzo emocjonalne i oboje zaczynają od nowa.

Trzy dniJack i Molly mają tylko trzy dni, aby odnowić swoją miłość. Przez te trzy dni spędzają czas na wspomnieniach, rozmowach i wspólnych wycieczkach. W tym czasie oboje odkrywają, że ich uczucie jest silniejsze niż kiedykolwiek.

RozstanieNiestety, trzy dni szybko mijają i Jack musi wracać do swojego życia. Molly i Jack postanawiają, że będą się spotykać, gdy tylko będą mogli. Film kończy się sceną pożegnania, w której oboje wiedzą, że ich miłość przetrwała próbę czasu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Trzy dni obsada
Trzy dni
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Thriller, Sci-Fi i fantasy
Czas trwania: 93 min.
Reżyseria: F. Javier Gutiérrez
Scenariusz: F. Javier Gutiérrez, Juan Velarde
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 10 lutego 2008 (świat)

Trzy dni - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Film dostępny za darmo dla zarejestrowanych użytkowników
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Trzy dni - Opinie

4 + 2 =

Trzy dni - polecane w tej kategorii

Trzy dni - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne