Śniadanie do łóżka


12 głosy
Śniadanie do łóżka
Oceń film
3.42

Śniadanie do łóżka - fabułaFabuła filmu "Śniadanie do łóżka"Film "Śniadanie do łóżka" to romantyczna komedia, która opowiada historię dwojga zakochanych ludzi. Głównymi bohaterami są Jack i Amanda, którzy poznali się w restauracji. Od pierwszego spotkania są ze sobą nierozłączni.

Jack i AmandaJack jest młodym, przystojnym mężczyzną, który pracuje jako kucharz w restauracji. Jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i zawsze stara się zadowolić swoich klientów. Amanda jest młodą, piękną kobietą, która pracuje jako kelnerka w tej samej restauracji. Jest bardzo energiczna i zawsze gotowa pomóc innym.

Miłość Jacka i AmandyJack i Amanda szybko zaczynają się kochać. Spędzają ze sobą każdą wolną chwilę i szybko zaczynają planować swoją przyszłość. Niestety, ich szczęście nie trwa długo. Amanda zostaje zwolniona z pracy, a Jack musi zmierzyć się z trudnym wyborem między pracą a miłością.

Śniadanie do łóżkaJack postanawia zrobić wszystko, co w jego mocy, aby pomóc Amandzie. Postanawia zorganizować jej niezapomniane śniadanie do łóżka. W tym celu zaczyna przygotowywać wyjątkowe dania, które mają przypominać Amandzie o ich miłości.

Happy endJack i Amanda w końcu odnajdują szczęście. Amanda znajduje nową pracę, a Jack zostaje szefem kuchni w restauracji. W końcu mogą cieszyć się swoją miłością i planować przyszłość. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Jack i Amanda wspólnie celebrują swoje szczęście.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Śniadanie do łóżka obsada
Śniadanie do łóżka
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia romantyczna
Czas trwania: 75 min.
Reżyseria: Krzysztof Lang
Scenariusz: Hanna Węsierska, Krzysztof Lang
Produkcja: Polska
Premiera: 10 listopada 2010 (Polska i świat)

Śniadanie do łóżka - gdzie obejrzeć

od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj

Śniadanie do łóżka - Opinie

9 + 1 =

Śniadanie do łóżka - polecane w tej kategorii

Śniadanie do łóżka - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne