Len - Jeszcze nigdy…


5 głosy
Never Have I Ever
Oceń film
3.40

Len

BIOGRAFIA Jeff Garlin

CHARAKTERYSTYKA


Mąż Nirmali. Dobry, poczciwy facet, który podejrzewany o niecne zamiary zrobi wszystko, by pokazać, jaki naprawdę jest. Może nie jest specjalnie rozgarnięty, często zachowuje się ekscentrycznie i w sposób mało przemyślany, ale jest wrażliwy, opiekuńczy i ma w sobie wiele uroku. Prawdopodobnie jest żydem (choć niezbyt się z tym obnosi), wiadomo, że w młodości testował auta dla Ferrari.


WYGLĄD


Wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna około 60 lat. Ma niewielki brzuszek, bujne, siwe włosy i szczeciniasty zarost. Ubiera się zazwyczaj w luźne kwieciste koszule typu hawajskiego.


BIOGRAFIA


Sezon 4


Oficjalnie zostaje przedstawiony rodzinie Nirmali jako partner, z którym zaczęła się spotykać. Jest podejrzewany przez Kamalę o zdradę po tym, jak znajduje na jego telefonie numer do kobiety z podpisem „Baby” („Dziecinka”). Oświadcza się Nirmali. Kamala podejrzewa go o chęć małżeństwa z Nirmalą dla pieniędzy. Ujawnia, że Baby to imię jego australijskiej agentki nieruchomości.


Bierze ślub z Nirmalą podczas tradycyjnej hinduskiej ceremonii z dołożonymi elementami tradycji żydowskiej (jest w tradycyjnym nakryciu głowy, rozbijają kieliszek), na ślubie jest Devi ze swymi przyjaciółkami.

Len - powiązania postaci Jeszcze nigdy…

Len
Len - Jeszcze nigdy… Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Jeff Garlin

Len - Opinie

2 + 9 =

Jeszcze nigdy… - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne