Fot: Shutterstock

Debbie Mitford

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Debbie z wykształcenia jest socjolożką i przygotowuje się do doktoratu, kontynuując naukę na studiach podyplomowych. Prowadzi dość przebojowe życie, pełne imprez, alkoholu i narkotyków, jednak jest wyraźnie zainteresowana karierą naukową. Z charakteru jest dość buntownicza, ma sprecyzowane poglądy i potrafi postawić na swoim. Wiąże się z Holdenem Fordem, którego przypadkiem spotyka w barze.
W rolę Debbie wciela się Hannah Gross.


WYGLĄD


Debbie ma długie brązowe włosy i jasną karnację, dba o swój ubiór i stara się podążać za trendami.


Biografia


Sezon 1


Debbie spotyka Holdena przy barze w trakcie swoich urodzin. Para droczy się ze sobą w trakcie koncertu, ale od razu wpada sobie w oko. Debbie zabiera Holdena do swojego mieszkania, gdzie proponuje mu palenie marihuany na wyluzowanie. Holden ma pewne obiekcje co do jej zachowania – prowadzenia pod wpływem alkoholu czy palenia nielegalnych narkotyków, lecz zachowuje je dla siebie. Zaczynają regularnie się spotykać. Pod wpływem Debbie Holden staje się zainteresowany akademickim podejściem do spraw kryminalnych i chce udać się na studia.


Wkrótce Debbie zaprasza Holdena na spotkanie ze swoją matką, co staje się dla nich pretekstem do rozmowy o swoich rodzinach. Kiedy do Quantico przyjeżdża dr Wendy Carr, z którą Holden i Bill współpracują, spotykają się na kolacji. Niedługo po tych wydarzeniach Debbie rozpoczyna sesję egzaminacyjną na studiach i nie może poświęcać zbyt dużo czasu Holdenowi, co sprawia mu przykrość. Kiedy jej sesja się kończy i mogą spędzać razem więcej czasu, zaczyna się między nimi nie układać.


Holden zaczyna być zazdrosny o znajomego Debbie, który pewnego dnia podwiózł ją do domu po zajęciach. Początkowo żartuje na ten temat, lecz nie chce, aby Debbie się z nim spotykała. Wkrótce okazuje się, że pracują razem nad wspólnym projektem, a Debbie zaprasza Holdena na swój wydział, aby wziął udział w ich badaniach. Kiedy przybywa na miejsce, zauważa Debbie obściskującą się z Patrickiem. Ich wzrok spotyka się na moment, po czym Holden wychodzi.


Po pewnym czasie udaje im się przypadkiem spotkać w pralni, co skutkuje powrotem do siebie. Ich związek jednak nie układa się najlepiej, a Debbie ciągle prowokuje kłótnie z Holdenem. Po wizycie zdruzgotanej żony Rogera Wade, której Debbie doświadczyła, postanawia zerwać z Holdenem. Ich ostatnie spotkanie odbywa się przed jej mieszkaniem. Holden sam odczytuje jej zamiary, po czym odjeżdża sprzed budynku.


 

Pełna biografia »

Debbie Mitford - powiązania postaci

Debbie Mitford
Fot: Matteo Chinellato / Shutterstock.com
Aktor: Hannah Gross
Profesja: studentka

Debbie Mitford - Opinie

10 + 8 =

Mindhunter - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne