Fot: Shutterstock

Jim Barney

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Jim jest agentem FBI pracującym w Atlancie. Kiedy słyszy, że Wydział Behawioralny poszukuje pracowników, zgłasza się na ochotnika. Robi duże wrażenie na agentach, lecz ostatecznie nie zostaje przeniesiony do nowej jednostki. Angażuje się za to w sprawę zaginionych i zamordowanych czarnoskórych dzieci, o której jest głośno w Atlancie. Współpracuje przy niej z Billem i Holdenem. W jego rolę wciela się Albert Jones.


WYGLĄD


Jim ma ciemne kręcone włosy i nosi elegancki garnitur.


BIOGRAFIA


Sezon 1 


Bill i Wendy po rozmowie z Jimem są chętni, by go zatrudnić. Holden jednak zwraca ich uwagę na problem rasizmu wśród więźniów, który może przeszkadzać podczas wywiadów. Z niechęcią zmuszeni są odrzucić kandydaturę Jima, kiedy Shepard przedstawia im Gregga, syna swojego znajomego.


Sezon 2 


Kiedy Holden przybywa do Atlanty na kilka przesłuchań, a Bill nie może mu pomóc, Jim oferuje swoje towarzystwo. Razem udają się na rozmowę z Williamem Piercem Juniorem. Początkowo nie jest on chętny na rozmowę z FBI, nie przyznaje się do morderstw, co szybko zniechęca Holdena. To Jimowi udaje się dotrzeć do Pierce’a, dzięki zaoferowaniu mu słodyczy, które uwielbia.


Podczas kolejnego spotkania – z Williamem Henrym Hancem – Holden również traci zainteresowanie sprawcą. Ponownie to Jim wydobędzie z niego istotne informacje. 


Kiedy Bill i Holden przybywają do Atlanty w sprawie morderstw dzieci, Jim również okazuje się zaangażowany. Za sprawą komisarza FBI szybko zostaje odwołane, przez co Bill i Holden muszą wyjechać. Niestety, wkrótce Jim powiadamia ich o kolejnym morderstwie. Ponowny przyjazd do Atlanty okaże się zleceniem zwierzchnika zespołu Teda Gunna. Policja przygląda się sprawie, lecz Bill i Holden zauważają wiele uchybień – nie przesłuchano potencjalnych świadków, nie zebrano dowodów. Policja dostaje telefon od potencjalnego sprawcy, jednak nie udaje się nikogo schwytać. Znalezione odciski palców wskazują na mężczyznę, który szybko zostaje uniewinniony – kiedy przebywał w areszcie, zabito kolejnego chłopca. Gdy w mediach podają informacje o dowodach znalezionych na ciałach, sprawca zaczyna pozbywać się ich do rzeki. Policja robi obławę na mostach nad rzekami i udaje się schwytać potencjalnego winnego – Wayne’a Williamsa. Pomimo znalezienia powiązań między Waynem a kilkoma ofiarami, sprawa zostaje wkrótce zamknięta.


 

Pełna biografia »

Jim Barney - powiązania postaci

Jim Barney
Aktor: Albert Jones
Profesja: agent FBI

Jim Barney - Opinie

1 + 10 =

Mindhunter - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne