Fot: Shutterstock

Jerry Brudos

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Brudos przebywa w więzieniu za morderstwa kobiet. Jest fotografem amatorem i w ten sposób wabił swoje ofiary. Ma fetysz dotyczący kobiecych butów, a jego żona Darcie przyłapała go na noszeniu kobiecych strojów. Po tym, jak prawda na temat Jerry’ego wyszła na jaw, Brudos rozwiódł się z żoną, która po wszystkim postanowiła zmienić nazwisko.
W rolę Jerry’ego Brudosa wciela się Happy Anderson.


WYGLĄD


Jerry jest wysokim i dobrze zbudowanym mężczyzną. Ma jasne blond włosy.


BIOGRAFIA


Sezon 1 


Brudos początkowo droczy się z agentami, którzy poważnie podchodzą do przesłuchania. Jest bardzo znudzony ich formułkami, które muszą mu przytoczyć. Od razu wypiera się swoich zbrodni i oskarża policję o to, że go wrobiła. Twierdzi, że miał kontakt z ofiarami, lecz to nie on je zabił. Kiedy agenci przechodzą do opisu pierwszej zbrodni, dokonanej na Laurze Sullivan, Jerry mówi, że tylko chciał zrobić jej zdjęcia. Nie miał kliszy, więc się z nią pożegnał. Gdy Bill pokazuje mu jedno ze zdjęć ofiary z odbiciem twarzy Jerry’ego w lustrze, twierdzi, że tego nie pamięta. Zaczyna wyśmiewać agentów i mówi, że Kemper miał co do nich rację. Okazuje się, że Ed i Jerry są w kontakcie.


Kiedy widzą się ponownie, Holden dostarcza Brudosowi papierosy i zagaduje o jego żonę. Jerry twierdzi, że Darcie powiedziała policji to, co chcieli usłyszeć. Bill podpuszcza go, twierdząc, że rozmawiali z jego żoną, lecz kiedy ten chce opuścić pomieszczenie i zakończyć rozmowę, przyznaje, że odłożyła słuchawkę. Holden, chcąc go zatrzymać, przekazuje mu zakupione w damskim sklepie buty na obcasie. Jerry zaczyna opowiadać o swojej fascynacji damskim obuwiem. Wspomina, że będąc dzieckiem, ukradł buty swojej nauczycielce.


 

Pełna biografia »

Jerry Brudos - powiązania postaci

Jerry Brudos
Fot: lev radin / Shutterstock.com
Aktor: Happy Anderson

Jerry Brudos - Opinie

4 + 6 =

Mindhunter - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne