Fot: Shutterstock

Monte Rissel

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Monte przebywa w więzieniu stanowym w Wirginii za zabójstwo trzech kobiet. W młodości trafił do zakładu poprawczego na Florydzie. Wychowywał się z matką i ojczymem, który go nie znosił. W rolę Montego wciela się Sam Strike.


WYGLĄD


Monte wygląda bardzo młodo, ma krótkie brązowe włosy i nosi niebieski więzienny strój.


BIOGRAFIA


Sezon 1 


Monte początkowo niechętnie rozmawia z agentami, jednak po ostrej odpowiedzi Billa jego język się rozplątuje. Opowiada bohaterom, że po pierwszym przestępstwie wysłano go do zakładu poprawczego. Po powrocie znalazł pracę i dziewczynę, jednak ta wkrótce wyjechała na studia i nie chciała dłużej z nim być. Kiedy Monte odkrywa, że partnerka go zdradziła, popełnia swoje pierwsze morderstwo. W szczegółach opowiada o tym, co się stało, lecz nie wydaje się tym zbyt przejęty. Podobnie w przypadku drugiego i trzeciego morderstwa. Mówi także, że jedną dziewczynę wypuścił, bo miała chorego ojca. Z jego narracji wynika, że wszystko, co go spotkało, jest winą innych ludzi.


Podczas kolejnej wizyty Bill i Holden przywożą mu napój, o który prosił, co sprawia, że bardziej chce z nimi rozmawiać. Tym razem opowiada o swojej młodości oraz relacji z matką i ojczymem. Czuł się niechcianym dzieckiem, żałował, że nie mógł zostać ze swym prawdziwym ojcem. Uważa, że wtedy jego życie potoczyłoby się inaczej.


 

Pełna biografia »

Monte Rissel - powiązania postaci

Monte Rissel
Aktor: Sam Strike
Profesja: seryjny morderca

Monte Rissel - Opinie

10 + 4 =

Mindhunter - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne