Fot: Shutterstock

Tanya Clifton

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Tanya pracuje jako obsługa hotelu w Atlancie. Staje się pośredniczką między Holdenem Fordem a matkami zaginionych dzieci, które są ignorowane przez policję. Tanya jest bardzo zdeterminowana, by pomóc sprawie, a w Holdenie widzi nadzieję na większy angaż policji. W rolę Tanyi wciela się Sierra McClain.


WYGLĄD


Tanya ma ciemne kręcone włosy i najczęściej ubrana jest w pracowniczy uniform.


BIOGRAFIA


Sezon 2 


Tanya poznaje Holdena, gdy bohater melduje się w hotelu Omni w Atlancie. Kiedy dowiaduje się, że jest on agentem FBI, wypytuje go o różne sprawy, by ostatecznie zaprosić go na obiad, po tym jak skończy pracę. Gdy bohaterowie się spotykają, Tanya zabiera Holdena do restauracji. Okazuje się, że nie jest to randka, jak Holden się spodziewał, a spotkanie z trzema kobietami – Camille Bell, Venus Taylor i Willie Mae Mathis, którym zaginęły dzieci. Holden poznaje sprawę i wydaje się zdziwiony ignorancją policji. Postanawia pomóc kobietom. Tanya przeprasza Holdena, że wmanipulowała go w to spotkanie, lecz ten rozumie powagę sytuacji i nie ma jej nic za złe.


Wkrótce okazuje się jednak, że Holden nie może zająć się tą sprawą, bo nie jest to jurysdykcja FBI. Porozmawiał jednak z osobami zaangażowanymi w sprawę, lecz na próżno. Tanya jest zła, że nie będzie prowadził śledztwa.


Kiedy Holden ponownie powraca do Atlanty, dowiaduje się od Tanyi, że zaginione dzieci mogły handlować swoim ciałem i skończyło się to ich śmiercią. Tanya pomaga zaaranżować przestrzeń na przesłuchania dla FBI, a kiedy w gazetach drukują nazwisko potencjalnego mordercy, twierdzi, że to nie on.


 

Pełna biografia »

Tanya Clifton - powiązania postaci

Tanya Clifton
Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Sierra McClain
Profesja: obsługa hotelu

Tanya Clifton - Opinie

7 + 8 =

Mindhunter - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne