Nic świętego


1 głosy
Nothing is private
Oceń film
5.00

Nic świętego - fabułaFabuła filmu "Nic świętego"Film "Nic świętego" opowiada historię dwóch przyjaciół, którzy postanawiają wyruszyć w podróż poślubną. Głównymi bohaterami są John i Sarah, którzy wybierają się do Nowego Jorku, aby odwiedzić rodzinę i przyjaciół.

John i SarahJohn i Sarah są młodymi małżeństwem, które wyrusza w podróż poślubną. Oboje są pełni nadziei i optymizmu, ale ich podróż nie będzie taka prosta. Po drodze spotykają wielu ludzi, którzy mają wpływ na ich życie.

Rodzina i przyjacieleJohn i Sarah spotykają się z rodziną i przyjaciółmi w Nowym Jorku. Wśród nich są ich przyjaciele z dzieciństwa, którzy mają wpływ na ich decyzje. Przyjaciele pomagają im w podejmowaniu trudnych decyzji i wspierają ich w trudnych chwilach.

KonfliktPodczas podróży John i Sarah napotykają wiele trudnych sytuacji, które wystawiają ich związek na próbę. Muszą stawić czoła wielu problemom, takim jak konflikty rodzinne, nieporozumienia między przyjaciółmi i wiele innych.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie dla Johna i Sarah. Po wielu trudnych sytuacjach i wyzwaniach, którym musieli stawić czoła, para odnajduje szczęście i zrozumienie. Film pokazuje, że nawet w trudnych sytuacjach można znaleźć szczęście i miłość.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Nic świętego obsada
Nic świętego
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 124 min.
Reżyseria: Alan Ball
Scenariusz: Alan Ball
Produkcja: USA
Premiera: 8 września 2007 (świat)

Nic świętego - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Nic świętego - Opinie

7 + 2 =

Nic świętego - polecane w tej kategorii

Nic świętego - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne