Wojownik


3 głosy
Warrior
Oceń film
2.33

Wojownik - fabułaFabuła filmu "Wojownik"Film "Wojownik" to opowieść o walce o szczęście i marzenia. Głównym bohaterem jest Tommy Conlon, były wojskowy, który po powrocie z Iraku postanawia zmienić swoje życie. Postanawia wziąć udział w turnieju MMA, aby zarobić pieniądze na leczenie swojego ojca.

Tommy ConlonTommy Conlon to główny bohater filmu. Jest byłym wojskowym, który po powrocie z Iraku postanawia zmienić swoje życie. Jego celem jest zarobienie pieniędzy na leczenie swojego ojca, który cierpi na chorobę serca. Aby to osiągnąć, Tommy postanawia wziąć udział w turnieju MMA.

Paddy ConlonPaddy Conlon to ojciec Tommy'ego. Jest byłym wojskowym, który po powrocie z Iraku postanawia zmienić swoje życie. Jego celem jest zarobienie pieniędzy na leczenie swojego ojca, który cierpi na chorobę serca. Paddy jest bardzo dumny z syna i wspiera go w jego decyzji.

Frank CampanaFrank Campana to trener Tommy'ego. Jest byłym wojskowym, który po powrocie z Iraku postanawia zmienić swoje życie. Jego celem jest zarobienie pieniędzy na leczenie swojego ojca, który cierpi na chorobę serca. Frank wspiera Tommy'ego w jego decyzji i pomaga mu przygotować się do turnieju MMA.

ZakończenieTommy walczy w turnieju MMA i zdobywa pierwsze miejsce. Jego zwycięstwo pozwala mu zarobić pieniądze na leczenie swojego ojca. W końcu Tommy i jego ojciec mogą cieszyć się szczęściem i marzeniami. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Tommy i jego ojciec są razem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wojownik obsada
Wojownik
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Sensacyjny
Czas trwania: 135 min.
Reżyseria: Gavin O'Connor
Scenariusz: Gavin O'Connor, Anthony Tambakis, Cliff Dorfman
Produkcja: USA
Premiera: 9 września 2011 (świat)
29 lutego 2012 (Polska
na DVD)

Wojownik - gdzie obejrzeć

od 5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Wojownik - Opinie

4 + 6 =

Wojownik - polecane w tej kategorii

Wojownik - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne