Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Harry

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowy bohater serialu „Fleabag”, grany przez Hugh Skinnera. Pisze teksty piosenek. Tworzy burzliwy związek z główną bohaterką, z którą notorycznie rozstaje się tylko po to, żeby zaraz do niej wrócić. Lubi gotować i sprzątać. Jest bardzo emocjonalną osobą. Miewa skłonności do melodramatyzmu. W wolnych chwilach chodzi do teatru. Lubi niespodzianki.


WYGLĄD


Harry jest wysokim i szczupłym blondynem. Ma niebieskie oczy. Przeważnie ubiera się w koszule, do których zakłada jeansy. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Harry po raz kolejny rozstaje się z Fleabag. Przychodzi zabrać swoje rzeczy z jej mieszkania, jednak celowo zostawia małego, plastikowego dinozaura jako pretekst do kolejnego spotkania. Podczas ich następnej rozmowy decyduje się wrócić do Fleabag. Ma wiele pomysłów na to, jak ulepszyć ich związek. Gdy orientuje się, że jego dziewczyna nie angażuje się w tę relację, ponownie ją porzuca. Tym razem, aby podkreślić definitywność ich rozstania, zabiera ze sobą plastikowego dinozaura. Wkrótce znajduje nową pracę.


Bohater przypadkowo spotyka się z Fleabag na wystawie organizowanej przez jej matkę chrzestną. Okazuje się, że Harry jest jednym z modeli artystki, a jego rzeźba stanowi część ekspozycji. Fleabag poznaje jego nową dziewczynę, Elaine.


Sezon 2


Harry niespodziewanie spotyka Fleabag na kiermaszu kościelnym. Bohater pojawia się tam ze swoim niemowlęciem. Twierdzi, że cierpi na depresję poporodową. 


 

Pełna biografia »

Harry - powiązania postaci

Harry
Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Hugh Skinner

Harry - Opinie

3 + 2 =

Współczesna dziewczyna - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne