Jak zatrzymać ślub


0 głosy
Hur man stoppar ett bröllop
Oceń film
0.00

Jak zatrzymać ślub - fabułaFabuła filmu "Jak zatrzymać ślub"Film "Jak zatrzymać ślub" opowiada o przygodach trzech przyjaciół - Abbie, Toma i Joego. Abbie i Tom są narzeczonymi, którzy planują wziąć ślub. Joe jest ich najlepszym przyjacielem, który wspiera ich w przygotowaniach.

Kłopoty zaczynają się pojawiaćKłopoty zaczynają się pojawiać, gdy Abbie i Tom dowiadują się, że ich ślub został odwołany. Nie mają pojęcia, co zrobić, aby go odzyskać. Joe postanawia pomóc im i wymyśla plan, który ma na celu zatrzymanie ślubu.

Plan JoeJoe postanawia wykorzystać swoje umiejętności i wymyśla plan, który ma na celu zatrzymanie ślubu. Plan polega na tym, że Joe i jego przyjaciele wyruszają w podróż, aby odnaleźć osobę, która odwołała ślub. W trakcie swojej podróży spotykają wielu ciekawych ludzi, którzy pomagają im w ich misji.

ZakończenieW końcu udaje im się odnaleźć osobę, która odwołała ślub. Joe i jego przyjaciele udowadniają, że Abbie i Tom są w sobie zakochani i że ich ślub powinien się odbyć. Osoba, która odwołała ślub, zgadza się i w końcu Abbie i Tom mogą wziąć ślub.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Jak zatrzymać ślub obsada
Jak zatrzymać ślub
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Romans
Czas trwania: 72 min.
Reżyseria: Drazen Kuljanin
Scenariusz: Drazen Kuljanin
Produkcja: Szwecja
Premiera: 5 czerwca 2015 (Polska)
16 października 2014 (świat)

Jak zatrzymać ślub - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Jak zatrzymać ślub - Opinie

1 + 3 =

Jak zatrzymać ślub - polecane w tej kategorii

Jak zatrzymać ślub - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne