Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Seksowny mizogin

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowy bohater serialu „Fleabag”, grany przez Raya Fearona. Przyjaciel Claire. Występuje tylko w drugim sezonie. Jest adwokatem, który przeważnie zajmuje się obroną gwałcicieli. Odnosi wiele sukcesów zawodowych. Lubi opowiadać dowcipy. Często flirtuje z kobietami. Jest bardzo pewny siebie i przekonany o swoich rozlicznych umiejętnościach.


WYGLĄD


Bohater jest postawnym, czarnoskórym mężczyzną. Ma krótkie włosy. Ubiera się formalnie. 


BIOGRAFIA


Sezon 2


Gdy szwagier Fleabag planuje oskarżyć ją o napaść, Claire zapewnia jej poradę prawną. W trakcie spotkania główna bohaterka jest przekonana, że mężczyznę i jej siostrę łączyła w przeszłości relacja seksualna. Z tego powodu postanawia zostawić ich samych w gabinecie. Okazuje się jednak, że uwagę adwokata przykuła Fleabag. Zgadza się jej pomóc, jeśli umówi się z nim na randkę. Fleabag początkowo odmawia, jednak zmienia zdanie, gdy desperacko próbuje zapomnieć o księdzu. 


Bohaterowie spotykają się na wieczorną randkę, która kończy się w łóżku. Przez dwie doby łączy ich intensywna relacja seksualna. Romans urywa się w chwili, gdy ksiądz niespodziewanie odwiedza Fleabag w jej mieszkaniu.


 

Pełna biografia »

Seksowny mizogin - powiązania postaci

Seksowny mizogin
Fot: User:Zeke530 / Wikimedia Commons (CC BY-SA 3.0)
Aktor: Ray Fearon

Seksowny mizogin - Opinie

4 + 10 =

Współczesna dziewczyna - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne