Debiutanci


0 głosy
Beginners
Oceń film
0.00

Debiutanci - fabułaFabuła filmu "Debiutanci"Film "Debiutanci" to komedia romantyczna w reżyserii Roberta Luketica. Głównymi bohaterami są Jim i Michelle, którzy poznają się na studiach. Oboje są zafascynowani sobą, ale ich związek jest zagrożony przez ich przyjaciół, którzy nie chcą, aby się zakochali.

Jim i MichelleJim i Michelle są studentami na uniwersytecie. Jim jest z natury nieśmiały i nieśmiały, ale Michelle jest bardziej otwarta i pewna siebie. Kiedy poznają się na imprezie, od razu się zakochują. Ich związek jest jednak zagrożony przez ich przyjaciół, którzy nie chcą, aby się zakochali.

Vicky i PaulVicky i Paul to przyjaciele Jima i Michelle. Vicky jest zazdrosna o ich związek i chce go zniszczyć. Paul jest bardziej zdystansowany, ale również nie chce, aby Jim i Michelle się zakochali. Oboje próbują wszelkich sposobów, aby ich związek się nie rozwinął.

ZakończenieJim i Michelle muszą stawić czoła wszystkim przeszkodom, aby ich związek mógł się rozwinąć. W końcu udaje im się pokonać wszystkie przeszkody i zaczynają żyć szczęśliwie razem. Film kończy się sceną, w której Jim i Michelle wychodzą razem z uniwersytetu, trzymając się za ręce.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Debiutanci obsada
Debiutanci
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komediodramat, Obyczajowy
Czas trwania: 105 min.
Reżyseria: Mike Mills
Scenariusz: Mike Mills
Produkcja: USA
Premiera: 15 lipca 2011 (Polska)
11 września 2010 (świat)

Debiutanci - gdzie obejrzeć

5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj
6,90 zł
za film
Oglądaj

Debiutanci - Opinie

10 + 1 =

Debiutanci - polecane w tej kategorii

Debiutanci - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne